Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0 0 41 0
29.06.2017

Unikalność na rynku gier przeglądarkowych...

Na stępie warto wspomnieć o zasypie internetu przez gry tego typu, w większości dostajemy pusty teren, zwykle jedno pole i tysiące niekiedy naprawdę bzdurnych zadań. W tej grze wszystko jest stonowane... Na początku wita nas porządny i przejrzysty poradnik wprowadzający nas w świat gry, pokazuje nam podstawowe zagadnienia i uczy co zrobić by dać sobie radę na samym początku.

O czym warto wspomnieć, nie należy z samego początku rzucać się na pieniądze gdyż mamy bardzo mało miejsca, a sensowne zarabianie w tej grze wymaga go trochę. Jak już o pieniądzach wspomniałem warto rozwinąć tę kwestię, jak wygląda zarabianie w Big Farm. A no wygląda to tak że pieniądze robią się same, wystarczy tylko dobrze pomyśleć przy produkcji o której wspomnę za chwilę.

Pieniądze zgarniamy praktycznie za wszystko, od sprzedaży nadmiarowych ilości owoców i warzyw aż po sprzedaż inwentarza. Zarobienie kilkunastu tysięcy dolarów bo taka jest jedna z trzech walut w tej grze nie zajmuje nam więcej czasu niż kilkanaście minut.

Grając w tę grę możesz zdobyć 390 Graj

Jak już mowa o walutach dokończę krótko jeszcze tą kwestię, jedną z walut jak wspomniałem są dolary i jest to główna waluta, drugą są wioskowe dolary można je pozyskać poprzez wymianę tych pierwszych w wiosce przylegającej do naszej farmy. Trzecia waluta jaką oferuje gra to złoto, jest to waluta fizyczna tj. owszem możemy ją nabyć poprzez wykonywanie zadań jako prezent bądź bonus, jednakże możemy także kupić ją za realne pieniądze.

Co daje nam ta waluta? tak naprawdę nieograniczone możliwości, przy pomocy złota możemy na przykład przyśpieszyć budowę obiektu na którym nam zależy. Zamiast czekać godzinę dwie czy siedem, jednym kliknięciem i kosztem od kilku do kilku tysięcy sztuk złota sprawiamy że budowa zostaje zakończona natychmiastowo.

Produkcja... warto rozwinąć to zagadnienie, w tej grze przykładowo wygląda ona następująco. Sadzimy na polu kukurydzę, ona nam wyrasta wrzucamy ją do młyna i przerabiamy na pasze dla kur. Kury robią dla nas jajka je sprzedajemy z zyskiem, z kurnika dodatkowo otrzymujemy obornik który to możemy w późniejszym okresie przerobić w silosie na nawóz, nawóz z kolei pomoże nam przy sadzie jabłoniowym.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 410 Graj

Wszystko wygląda na bardzo proste nieprawdaż? O to właśnie w tej produkcji chodzi. Gra to typ raczej standardowych pożeraczy czasu. Nie mniej warto przysiąść i poklikać sobie na swojej wirtualnej farmie, gra potrafi dać sporo radochy i zająć gracza na kilka dobrych godzin. Słowem zakończenia wspomnę jeszcze o tym że nasza główna farma to nie jedyne miejsce w którym możemy grać, w świecie gry spotkamy jeszcze kilka malowniczych miejsc w których możemy rozwijać społeczeństwo pomagać oraz wykonywać najróżniejsze zlecone nam zadania.

Mógłbym się tak rozpisywać jeszcze o wielu innych mechanizmach tej gry, ale zarówno miejsce tutaj mi na to nie pozwoli jak i sam fakt tego że po co mam psuć wam zabawę :) Dojdźcie do tego sami odkrywajcie eksplorujcie, wykonujcie najróżniejsze zlecone wam zadania i bawcie się przy tym! ;)

0 0
Art napisany przez ElBananero

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
4

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
7

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
8

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski