Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 48 0
26.08.2017

VK 45.02 (P) Ausf. B - Twardziel z wieżą z tyłu

VK 45.02 (P) Ausf. B jest niemieckim pojazdem ciężkim znajdującym się na poziomie dziewiątym. Obecnie prowadzi do czołgu Pz.Kpfw. VII. Został przerzucony z linii Mausa, kiedy to został wprowadzony wcześniej wymieniony nowy czołg ciężki Pz.Kpfw. VII. Myślę, że była to dobra zmiana, ponieważ VK 45.02 (P) Ausf. B nijak nie przypominał Mausa. A obecnie te linie zostały w bardzo dobry sposób uporządkowane. VK 45.02 (P) Ausf. B ma bardzo ciekawą budowę, dzięki czemu możemy wykorzystywać technikę do odbijania pocisków. Umieszczona z tyłu wieża dodatkowo poprawia sytuację. Doskonały pancerz i działo czynią ten pojazd świetnym. Praktycznie w niczym nie przypomina VK 45.02 (P) Ausf. A. Na pewno nie pancerzem, który kuleje w wersji A. Czołg jest dosyć stary, ale nie ucierpiał zbytnio na wszelkiego rodzaju aktualizacjach.

Grając w tę grę możesz zdobyć 900 Graj

VK 45.02 (P) Ausf. B wyposażony jest w bardzo dobre działo, które znajduje się w wielu pojazdach. Mowa tutaj oczywiście o 12,8 cm Kw.K. 44 L/55. O średniej penetracji 246 / 311 / 65 mm i obrażeniach rzędu 490 / 490 / 630 punktów uszkodzeń. Pojazd ten będąc wylosowany na niższe poziomy dzięki tej armacie ma dodatkowy plus w postaci fear factor. W ciągu minuty jest wstanie zadać 1 872 punktów obrażeń. Średni czas przeładowania jednego pocisku wynosi około 15,70 sekundy. Dosyłacz i wentylacja umożliwiają zmniejszenie tej wartości. To samo można powiedzieć o czekoladzie jako materiale eksploatacyjnym. Maksymalna prędkość tego pojazdu wynosi 30km/h. Nie jest to zatem zbyt mobilny pojazd. Moc silnika wynosi 840 koni mechanicznych co daje 10,69 koni mechanicznych na tonę. VK 45.02 (P) Ausf. B naprawę sporo waży, bo aż 78,57 ton.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 950 Graj

Do dyspozycji mamy 1 950 punktów wytrzymałości, co raczej nie jest sporym zaskoczeniem przy rozmiarach i pancerzu tego giganta. Pancerz kadłuba wynosi 200 / 120 / 100 mm, natomiast wieży 265 / 160 / 160 mm. Są to wyśmienite parametry, które sprawiają, że strzelający przeciwnik strzelający do nas pod nieodpowiednim kątem nie przebije naszego pancerza. Słabym punktem jest dolna płyta jak i właz dowódcy na wieży. Najlepszą taktyką jest stosowanie side scrapu. Na mapach gdzie głównym elementem jest miasto, radzi sobie znakomicie. Wieża z tyłu o dużym pancerzu przy side scrap'ie sprawia, że nie musimy się zbyt mocno wycofywać. W moim osobistym mniemaniu jest to pojazd, który może walczyć na równi z poziomami dziesiątego tieru. Pluton złożony z tych pojazdów przy odpowiednim losowaniu, sam wygrywa bitwę. Z uwagi na niezbyt dużą prędkość jest ulubionym celem artylerii. Polecam go wszystkim, którzy lubią czuć, że mają pancerz.

VK 45.02 (P) Ausf. B - Twardziel z wieżą z tyłu 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow