Jak to działa
1 1 112 0
29.06.2017

Warface sukces czy przeciwnie

Warface jest to darmowy FPS firmy Crytek.
Gra od samego początku nie przypadła mi do gustu między innymi przez spore problemy z hitboxami.
W grze ekwipunek każdej z klas musimy wybrać przed rozpoczęciem gry, całe wyposażenie możemy dostać poprzez codzienne logowanie, zdobywanie poziomów konta (rang) lub możemy kupić w sklepie, bronie oraz reszta w sklepie również odblokowują się wraz z zdobytymi rangami.
W grze mamy 4 "klasy postaci":
-Snajper (strzelec wyborowy) - mobilna postać której jedynym zadaniem jest zestrzelić przy pomocy karabinu snajperskiego jak najwięcej wrogich żołnierzy oraz osłanianie swoich pobratymców.
-Medyk - postać której główną bronią jest strzelba posiada apteczkę przy której pomocy może leczyć zarówno siebie jak i sojuszników posiada również defibrylator przy którego pomocy może w ciągu około 10 sekund po śmierci sojusznika podnieść go z powrotem.
-Inżynier - postać z bronią typu PM potrafi uzupełniać pancerz który zmniejsza otrzymywane obrażenia sobie oraz sojusznikom posiada również minę zbliżeniową którą może postawić w dowolnym miejscu na mapie która będzie tam leżała aż ktoś w nią nie wdepnie lub ktoś jej nie wysadzi granatem lub strzałem, każdy gracz nawet po zmianie klasy może mieć w danym momencie jedną minę na mapie więc radze uważać.
-ostatnią klasą jest strzelec jest to postać typowa dla większości gier czyli "facet z karabinem" jest to odpowiednik bf'owego wsparcia czyli oprócz karabinu posiada pudełka z amunicjom przy którego pomocy może uzupełniać amunicję sojuszników.

Jeżeli chodzi o grę jest to typowy FPS z kilkoma trybami rozgrywki takimi jak:
-Blitz tryb polegający na rozbrojeniu bomby na czas
-tryb Podkładania bomby
-Przechwytywanie wykradanie przedmiotu drużynie przeciwnej oraz zabezpieczenie go.
-Drużynowy Deathmatch wygrywa drużyna z większą ilością zabójstw na koniec czasu.
-Szturm jedna drużyna ma za zadanie odeprzeć ewentualnie spowolnić przeciwnika który ma za zadanie przejąć kolejno 3 stanowiska dowodzenia przeciwnika.
-Każdy na każdego deathmatch tylko że każdy gra na własną rękę
-Dominacja tryb typu capture the flag.
oraz
-Polowanie zostajemy umieszczeni razem z innymi graczami na mapie mamy za zadanie zlokalizować oraz wyeliminować wszystkich wrogów za co dostajemy punkty oraz z każdego zabitego wypada nieśmiertelnik po którego podniesieniu również dostajemy pare punktów każdy po śmierci pojawia się na nowo, gra się do końca czasu kto będzie miał więcej punktów wygrywa.

Jak już wyżej pisałem gra od samego początku mi się nie podobała lecz ostatnio postanowiłem wykonać zadania na banankach dotyczące tej gry uruchomiłem grę chwile pograłem i moje spostrzeżenia co do gry nieuległy zmianie w pewnym momencie podczas wybierania trybu gry przez przypadek uruchomiłem tryb polowania.
Zostałem umieszczony na mapie prawdopodobnie wzorowanej na jakieś mniej lub bardziej opuszczone więzienie w środku nocy z prawie zerową widocznością która jedynie poprawiała się gdy helikopter patrolujący przelatywał nam nad głową.
Całość klimatu panującego na tej mapie uzupełniła moja ukochana klasa postaci którą jest strzelec wyborowy.
Gra trwałą nie wiem może z 10-15min lecz w ciągu tego czasu czułem się po prostu zajebiście co prawda przez większość czasu chodziłem bez najmniejszych przeszkód lecz cały czas był ten niepokój utrzymywany przez klimat oraz genialny soundtrack, raz na jakiś czas można było usłyszeć strzały gdzieś z oddali lub przebiegającego wroga wtedy wystarczyło stanąć na chwile oraz przy celować i wróg pana a wokół rozchodzi się głośny odgłos oddającego strzału teraz można odbiec by podnieść nieśmiertelnik i ryzykować ponieważ wokół nieśmiertelników można zauważyć dosyć intensywne czerwone światło które sprawi że łatwiej będzie nas zobaczyć lub schować się i poczekać aż jakiś inny gracz się na to skusi. Zmieniając temat i kończąc artykuł chce dodać że moim zdaniem jeżeli chodzi o rozgrywkę gra zasługuje na 3/10 ale klimat która gra potrafi wywołać w niektórych momentach jest genialny i to jest ta gra w której on rekompensuje braki oraz wady więc ocena końcowa całej gry to 6-7/10.

Warface sukces czy przeciwnie 3.0 2
1 1
Art napisany przez Stager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
2

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
3

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
4

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Jak zdobywać dużą sumę bananków?

Poradnik MaTixLiVeStreaM
7

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
8

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
9

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper