Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
0 0 57 0
18.06.2017

Weź karabin i dołącz do bitwy - Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4, czyli jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku fps. Gra stworzona przez znane nam wszystkim i kochane studio EA, które ma na koncie wiele wspaniałych produkcji, a wydana 29.10.2013 i należy do grupy gier płatnych, choć już się zdarzyło, że był okres do wzięcia za darmo. Jest to kolejna odsłona cyklu i możecie się zastanawiać co nowego się zmieniło miedzy ,,trójką", a ,,czwórką". Mamy możliwość prowadzenia pojazdów bojowych, co nie jest nowością. Nowością jest za to misja w kampanii gdzie latamy myśliwcem. Inne mapy i zupełnie inne struktury. Czemu inne spytacie, bo w każdej rozgrywce można je UNICESTWIĆ, granatniki, czołgi, helikoptery i inne mogą zmienić kształt naszej mapy. Tak, w tej odsłonie EA dało nam możliwość niszczenia sporej części terenu, struktur. Niesamowite, ale to w końcu Battlefield 4!

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Czas na grafikę i gameplay!!!
Grafika mimo kilku lat prezentuje się świetnie, jednak aby uzyskać najlepsze ustawienia graficzne trzeba mieć sprzęt co najmniej ze średniej półki, a najlepiej ciut wyżej. Roślinność i teren są dopracowane, a ich fizyka dzięki silnikowi Frostbite 3 jest realistyczna, nie ma oznak błędów, zaś same militaria i żołnierze mają dokładne i bardzo szczegółowe modele, od których nie można oderwać oczu, gdyby nie to, że podziwiając grafikę w sekundę urwie nam głowę, od pocisków lecących w naszą stronę.
Rozgrywki najkrótsze nie są, ale zdecydowanie są dynamiczne. Serwery nawet kilka lat po premierze są ciągle wypełnione graczami. Wszędzie na mapie coś się dzieje, pociski muskają naszego żołnierza, który odpowiada ogniem dla nieprzyjaciół. Budynki się kruszą i niszczą, wybuchy. To wszystko daje niewiarygodne tempo gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ciężko jest opisać tak rozbudowaną i dobrze zrobioną produkcje, aspektów pozytywnych jest od groma, a minusów brak. Ta seria gier to strzał w dziesiątkę EA, którzy zarobili na tym duże pieniądze. W grze nie ma cheaterów, a mam kilkaset godzin rozegranych i nie trafiłem na żadnego. Battlefield 4 jest naprawdę godną polecenia grą, która się nie nudzi po godzinie. Każda rozgrywka jest inna, przy tak dużych mapach można wszędzie się skryć i wystrzelać niczego nie spodziewających się wrogów lub walczyć w pierwszej linii. Możecie być pilotem i robić niesamowite desanty, a także akcje, które zapadną wam długo w pamięci.
Jeśli ktoś z was lubi gry fps to niech wie, że Battlefield 4 to gra właśnie dla niego, chyba że macie ochotę na Battlefield 1, ale o nim nie tym razem.

Weź karabin i dołącz do bitwy - Battlefield 4 (B2P) 0.0 0
0 0
Art napisany przez Rinkashimikito

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
2

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
3

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
4

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
5

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
6

CSGO (B2P) Jak założyć drużynę w CS GO

Poradnik Zuwix
7

Clash Royale - Kilka rad dla początkujących #1

Poradnik TheMaślak
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq