Jak to działa
0 0 42 0
23.08.2017

Wolfenstein II: The New Colossus - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Wolfenstein II: The New Colossus - czyli kolejna odsłona świetnego cyklu serii Wolfenstein. Jest to seria pierwszoosobowych strzelanin opartych w czasach po II wojnie światowej w której to Naziści Rządzą światem. Premiera gry jest datowana na 27 października 2017 roku. Lecz wróćmy go toku głównego artykuły. Zacznijmy od fabuły: [ALERT SPOILER]
Akcja Wolfensteina II : The New Colossus rozpoczyna się po wydarzeniach z poprzedniej części serii gry , a dokładnie w roku 1961. W tajemniczy sposób głównym bohatera naszej serii czyli B.J Blazkowicz zostaje wybudzony ze śpiączki i dziwnym trafem trafia wraz z przyjaciółmi do terenów okupowanych przez nazistów a są to Stany Zjednoczone (USA).

W wyniku siejącego się spustoszenia na terenach Ameryki przez znaną nam Frau Engel która dała już dużo razy w kość naszemu bohaterowi i jego sojusznikom. Oczywiście jak to w Ameryce, każdy chce walczyć z okupantem więc Blazkowicz szybko znajduję sprzymierzeńców między którymi szczególnie wyróżnia się Horton oraz Grace - liderzy miejscowych ruchów oporu.
Jak każdy wie gra jest wzorowana na alternatywnej historii w której Niemcom udało się wygrać wojnę i zapanować nad światem dzięki opracowaniu i użyciu na polu bitwy Wunderwaffe- czyli cudowna broń która w tej historii zapewniła Niemcom panowanie nad światem zarówno w Europie, Azji i nawet w Ameryce.
Przejdźmy teraz do mechaniki gry. W grze jak czytamy na różnych stronach internetowych, gra w dalszym ciągu bawi się w eksplorację rozległych etapów gry.

W grze odwiedzimy takie miejsca jak:
-Roswell
-Nowy Meksyk
-Nowy Orlean
Oczywiście mechanika zostaje zachowana jak pierwowzór początkowych wersji gry czyli klasyczne bronie min. ( pistolety, karabiny maszynowe) ale również wymyślone bronie takie jak broń strzelająca laserami ( coś typu broni z gwiezdnych wojen) oraz karabiny o dużej sile ognia (mówie tu o miotaczach ognia oraz granatników dzięki którym możemy większą ilość oponentów likwidować). A właśnie tutaj o to chodzi :).
Oczywiście jeżeli chodzi o używanie broni,to tak możemy używać nadal dwóch broni na raz.
Pewnie was zainteresuje temat apteczek. Czy będzie regeneracją zdrowia? Niestety nie. Wolfenstein zachował swój ideał czyli zbieranie apteczek porozrzucanych po różnych zakamarkach map. Krótko mówią gra świetnie się zapowiada zarówno w trailerze jak i w samej grze. Pozdrawiam.

Wolfenstein II: The New Colossus - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir