Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0 0 24 0
05.08.2017

Zadania Healerów podczas meczów.

Healer, inaczej wsparcie, czy uzdrowiciel, jak zwał tak zwał. Wyróżnia go oczywiście, to, że jako jedyny może leczyć swoich sojuszników. Jego zadaniem jest robić tak, aby tank, był jak najdłużej przy życiu. Nie jest to proste, a śmiało mogę stwierdzić, że healer ma najtrudniejszą rolę do spełniania. Większość ludzi tego nie wie, czy nie rozumie i głównie obwiniają właśnie ich za porażkę swojej drużyny.

Należy pamiętać, że nie ma zbyt wiele postaci z umiejętnościami leczenia. Dodatkowo, jakby było tego mało wielu graczy uważa, że część jest niegrywalna. Reasumując- zostało nam około 3 grywalnych healerów. Właśnie takie podejście ma większość graczy. Jest to oczywiście nie prawda. Każdy healer ma w sobie coś, co sprawia, że jest świetny w spełnianiu swojej roli (tak nawet Grohk!).

Dodam tylko, że jeżeli szykujecie się na grę healerami, musicie mieć naprawdę mocne nerwy. Przez cały mecz będziecie mięli przed oczami tylko 3 litery "VHS", wysyłane przez swojego tanka. Oznaczają one komendę "Potrzebuję leczenia!".

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Na początek musimy sobie powiedzieć gdzie ma walczyć healer. Moje zdanie jest takie -> tam gdzie walczy tank. Jesteśmy jego praktycznie cieniem, on nie ma prawa zniknąć nam z oczu. Od nas zależy jego życie. Radzę pomagać mu jak najwięcej, co nie oznacza, że tylko i wyłącznie jemu. Jeżeli widzimy Fernando (65% HP) oraz walczącego Androxusa (40%) leczmy skrzydłowego, aby przeżył. Jest to tylko jeden, słaby przykład, lecz gra healerem opiera się właśnie na podejmowaniu dobrych, właściwych decyzji.

Warto także dodać jak powinien ustawiać się healer. Jeżeli potrafi leczyć na dystans (Seris, Mal'Damba), powinien znajdować się trochę bardziej z tyłu, a kiedy gramy postaciami z leczeniem na małą odległość, to powinien on razem z tankiem przejmować punkt (Grohk, Pip). W grze jest więcej healerów dystansowych, więc powinniśmy trzymać odległość kilkunastu metrów od pierwszej linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Kiedy zdobyliście ładunek to twoim zadaniem jest go pchać. Powiedzmy to szczerze, o ataku nie masz bladego pojęcia, dlatego lepiej zostawać z tyłu. Tank wtedy idzie przy atakować, a ty w tym czasie zapewniasz mu jak największe leczenie. Taka kombinacja sprawi, że wróg ma o wiele mniejsze szanse na udaną obronę.

Kiedy natomiast bronicie, stoisz już trochę bardziej cofnięty. Twoje umiejętności leczenia na odległość będą bardzo potrzebne. Cała twoja drużyna musi być widoczna, abyś mógł ich skutecznie leczyć. Pamiętaj, że każdy zabity sojusznik podczas obrony, to praktycznie strata cennego punktu. Zdecydowanie nie możesz się dać zabić, chociaż będziesz głównym celem przeciwnika. Jak padniesz ty, to razem z Tobą cała drużyna.

Podsumowując, zadania healera to:
-> Jak najskuteczniejsze wspieranie tanka
-> Sprawienie, że twoi sojusznicy będą ginąć jak najmniej razy
-> Pchanie ładunku podczas ataku
-> Leczenie swoich championów w każdym możliwym momencie.

Zadania Healerów podczas meczów. 0.0 0
0 0
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir