Jak to działa

Shards of War forum

Przejdź do gry Shards of War

Forum Shads of War zaprasza do swojego świata! Podobnie jak Ty jesteśmy pasjonatami tej nietuzinkowej przygody, w której dobro pokonuje... no właśnie - drugie dobro! Fabuła gry polega na starciach pomiędzy graczami. Stwórz swoją pięcioosobową drużynę i z pomocą automatycznych dronów pokonuj swoich rywali. W dwudziestominutowym meczu wszystko może się wydarzyć! Sprawdź także inne najlepsze darmowe gry strzelanki.


Oczywiście gra to nie tylko rozmyślania na temat sposobu ataku wrogów. Nie możesz skupiać się przecież jedynie na walce. Wówczas gra nie mogłaby zyskać tak dużej popularności a nasze shads of war forum w ogóle nie musiałoby istnieć. Na początku będziesz musiał wcielić się w jedną z dostępnych postaci. Do wyboru masz: Flatline, Bulwark, Valkyrie, Vulcan, Rhino, Blitz, Striker, Gemini, Cobra i Warhead. Każda z postaci wykazuje się zupełnie innymi cechami. Ciekawe jest to, że wspólnie mogą się uzupełniać. Dobieraj więc rozważnie swoich meczowych kompanów! Dowiedz się, gdzie powinieneś szukać złotego środka na wygraną. Sprawdź jakie elementy gry mogły Ci umknąć decydując jednocześnie o Twoich niepowodzeniach i baw się razem z nami, bo właśnie po to powstało największe shads of war forum!


Zastanawiasz się czy warto marnować swój wolny czas na te potyczki? Już teraz możemy odpowiedzieć Ci, że tak. Nasi aktywni użytkownicy, a jednocześnie niezwykle doświadczeni wyjadacze gry będą wiedzieć jakie argumenty przedstawić, abyś mógł w to uwierzyć. Zapraszamy Cię więc serdecznie w nasze forumowe progi. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce staniesz na wyżynach rankingów, w których Twój bohater będzie cieszył się niezwykłym poważaniem. Gra powstała z myślą o tych, którzy cenią proste, klasyczne rozwiązania i właśnie dlatego zyskuje każdego dnia tylu nowych fanów.