Jak to działa
Login
Wiadomość
Felipe Diaz Newby
Status: Offline

Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie?

04.10.2017, 23:06
Cześć, dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który jest Wam bardzo dobrze znany, a mianowicie czas oczekiwania na cokolwiek. Wszyscy wiemy, że tutaj każde zadanie łączy się z czasem oczekiwania i to wcale nie takim małym. Przykładem są rozpatrywane screeny, artykuły na Bananapedii i wiele innych. Druga sprawa same wykonanie niektórych zadań jest męczące, bo osobiście próbowałem zarejestrować się do wielu gier i na razie do 1 zostało to zadanie przyjęte. Nie oszukujmy się, ale strasznie to jest męczące i wcale nie motywuje do robienia zadań. Kiedyś na DOGRY była fajna opcja, że samo akceptacja zadań i gracze nie musieli wcale tyle czekać. Kolejna sprawa to jakieś ogarniczenia na Bananapedii? Dlaczego zostało to wprowadzone? Wydaje mi się, że gracz, który chce coś opisać powinien mieć taką możiwość zawsze, a nie po kilku rejestracjach w grze, a tym bardziej, że wyżej pisałem, iż wcale nie jest to takie łatwe. Każdy artykuł i tak osobno jest czytany i dopuszczany do czytania, więc nie za bardzo rozumiem jaki sens jest w tym, żeby coś takiego robić. Domyślam się, że praca przy takim serwisie nie jest łatwa, ale też zbierania bananków nie należy do najłatwiejszych przez co nie chce mi się czasami siedzieć na tej stronie. Mam nadzieje, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi i oczywiście zapraszam do dyskusji. Piszcie jak wygląda to z Waszej perspektywy i co o tym sądzicie. Zapraszam!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 05.10.2017, 09:42
__L__ Newby
SS są potrzebne administraorom by sprawdzić czy mają zadanie dobrze, bo sponsor najwyraźniej niepozwolił na inny sposób. A czekamy bo administracja też ma życie i wogule powinniśmy im podziękować że coś robią. A ograniczenie na bananapedii jest by nie pisać tylko artykułów...
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 05.10.2017, 11:23
Pink Sheep Lololololololo Hero
Status: Online
Felipe DiazCześć, dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który jest Wam bardzo dobrze znany, a mianowicie czas oczekiwania na cokolwiek. Wszyscy wiemy, że tutaj każde zadanie łączy się z czasem oczekiwania i to wcale nie takim małym. Przykładem są rozpatrywane screeny, artykuły na Bananapedii i wiele innych. Druga sprawa same wykonanie niektórych zadań jest męczące, bo osobiście próbowałem zarejestrować się do wielu gier i na razie do 1 zostało to zadanie przyjęte. Nie oszukujmy się, ale strasznie to jest męczące i wcale nie motywuje do robienia zadań. Kiedyś na DOGRY była fajna opcja, że samo akceptacja zadań i gracze nie musieli wcale tyle czekać. Kolejna sprawa to jakieś ogarniczenia na Bananapedii? Dlaczego zostało to wprowadzone? Wydaje mi się, że gracz, który chce coś opisać powinien mieć taką możiwość zawsze, a nie po kilku rejestracjach w grze, a tym bardziej, że wyżej pisałem, iż wcale nie jest to takie łatwe. Każdy artykuł i tak osobno jest czytany i dopuszczany do czytania, więc nie za bardzo rozumiem jaki sens jest w tym, żeby coś takiego robić. Domyślam się, że praca przy takim serwisie nie jest łatwa, ale też zbierania bananków nie należy do najłatwiejszych przez co nie chce mi się czasami siedzieć na tej stronie. Mam nadzieje, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi i oczywiście zapraszam do dyskusji. Piszcie jak wygląda to z Waszej perspektywy i co o tym sądzicie. Zapraszam!
Dobre!
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 05.10.2017, 12:44
JestemKacper Master
Co do ograniczenia z artykułami - mieliśmy strasznie duży napływ artykułów. Musieliśmy działać, inaczej sprawdzanie trwałoby kilkanaście razy dłużej. Po za tym wymagania spełnia się raz i ma się święty spokój. Automatyczna weryfikacja zadań to nie tylko praca dla nas, ale też dla producentów gier.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 06.10.2017, 13:53
ketty Master
JestemKacperCo do ograniczenia z artykułami - mieliśmy strasznie duży napływ artykułów. Musieliśmy działać, inaczej sprawdzanie trwałoby kilkanaście razy dłużej. Po za tym wymagania spełnia się raz i ma się święty spokój. Automatyczna weryfikacja zadań to nie tylko praca dla nas, ale też dla producentów gier.
Hah, oczekiwanie na sprawdzenie artykułu trwa do 15 dni, więc jest gorzej niż wcześniej.
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 06.10.2017, 15:07
JestemKacper Master
kettyJestemKacperCo do ograniczenia z artykułami - mieliśmy strasznie duży napływ artykułów. Musieliśmy działać, inaczej sprawdzanie trwałoby kilkanaście razy dłużej. Po za tym wymagania spełnia się raz i ma się święty spokój. Automatyczna weryfikacja zadań to nie tylko praca dla nas, ale też dla producentów gier.
Hah, oczekiwanie na sprawdzenie artykułu trwa do 15 dni, więc jest gorzej niż wcześniej.
Częściowe związane z większym wydarzeniem, jakim było "Wrzesień z Margonem".
RE: Czas oczekiwania na wszystko - zachęca czy nie? - 06.10.2017, 19:59
ketty Master
JestemKacperkettyJestemKacperCo do ograniczenia z artykułami - mieliśmy strasznie duży napływ artykułów. Musieliśmy działać, inaczej sprawdzanie trwałoby kilkanaście razy dłużej. Po za tym wymagania spełnia się raz i ma się święty spokój. Automatyczna weryfikacja zadań to nie tylko praca dla nas, ale też dla producentów gier.
Częściowe związane z większym wydarzeniem, jakim było "Wrzesień z Margonem".
Fakt - o tym nie pomyślałem, również możliwe jest, że artykuły z Margonem są na pierwszym miejscu.