Jak to działa
Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Hero
Status: Offline

Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników?

17.08.2017, 15:21
Witam. Mam problem z grą My Little Farmies. W sensie nie problem, a po prostu doprowadza mnie ona do wściekłości.
"Łatwe zadania i łatwe bananki". Tak? Zobaczmy!
"Zarejestruj się i dobij piąty poziom"
Seriously? Ja w 2 tygodnie nie wbiłem 13 poziomu w Margonem. I jeszcze chcą więcej.
Żal, żal i jeszcze raz żal.
Dla mnie to jawne oszustwo! Gry się NIE zwracają. Poza tym już naprawdę mnóstwo osób ma z tym serwisem problemy, wkurza się na niego itp.
Przed limitami na Bananapedię siedziałem tu godzinami. Mam nadzieję, że autorom co najmniej 5 artykułów przed naniesieniem zmuszających do samobójstwa przed ekranem limitów da się choć małe pole do popisu. Nie wiem, krótkie artykuły 300-800 znaków na pole z odpowiednio mniejszymi nagrodami w banankach (np. 80). Bo teraz naprawdę mam zamiar korzystać z konkurencji. Tak samo zapraszanie. Kilka osób dołączyło. Fakt, jedna jest nieaktywna. Mam jednak znajomego, który był aktywny i zaliczyło go jako NIEAKTYWNEGO. Nagrody powinny być od razu. Już nie mam na was siły. Piszcie sobie co chcecie, wychwalajcie wielkiego admina bananków i po mnie ciśnijcie. Ja i tak mam to gdzieś.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll9
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 17:39
ketty Master
Gra płaci banankom, żeby tak pisali - bo w końcu to im ma się opłacać, nam też ale mniej. Limit arytykułów? Teraz większość siedzi na bananapedii a zadań w grach nie robią. Ale na prawde? Grałeś po 5 minut dziennie w to Margonem?
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 18:12
MadBetty Newby
Status: Online
Witaj,
Hmm, codziennie mamy styczność z dzisiątkami użytkowników i prawdę powiedziawszy dają sobie radę ze wszystkimi zadaniami, więc wiesz :) I faktycznie czasami 5-10 min dziennie może nie wystarczyć do realizacji konkretnego zadania. Ogromna część zadań pochodzi stricte od wydawców gier, którzy również analizują stopień zaangażowania użytkowników. Chyba nic w tym złego, że chcą, aby faktycznie ktoś poznał grę i pograł, a nie "odbębnił swoją rejestrację i już". W zasadzie uczestnictwo w ofertach nic nie kosztuje, a można tylko zyskać inwestując trochę swojego czasu. Rozumiem, że Twoje nerwy biorą się z grubsza może z małego doświadczenia w grach itp., co przekłada się na późniejszą jakość zdobywania bananków, ale uwierz mi mnóstwo użytkowników daje sobie spokojnie radę.

W przyszłosci chcemy rozbudować Bananapedię o nowe kategorie, ale na to potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Również zmienimy limity znaków itd. Druga sprawa limity - zostały stworzone z myślą o faktycznych użytkownikach czyli osobach, które korzystają z serwisu. Chcemy nagradzać osoby będące naszymi graczami, tworzącymi naszą społeczność. To są również osoby, które znają gry. Jak pewnie zdajecie sobie sprawę wbijało na Bananpedię mnóstwo osób, które o ile tworzyły ciekawe artykuły faktycznie nie były graczami, słabo znały serwis itd. Postawiliśmy na naszych użytkowników :)
Rzetelny3 Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 20:10
W Margonem grałem po godzinę dziennie i nie dałem rady psychicznie. Za dużo realnych pieniędzy trzeba tam wydawać na przedmioty...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll5
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:24
kabev1 Newby
HMMM też się wypowiem miałem osoby grające na tym serwisie. Wszystkie to polecają bo jest wiarygodny i na prawdę działa. Serwis się rozbudowuje więc oczywiście są małe problemy. Teraz większość osób siedzi na bananopedii i piszę ciągle artykuły, jeden dobre, jeden źle a coraz mniej graczy robi zadania. Mam taką sugestię by wprowadzić więcej gier z ofertą dzięki czemu więcej osób wróci do robienia zadań oraz zmniejszyć ilość bananów za bananopedie (np 150 wystarczy) i np limit ilość pisania artykułów do 3 Max , ponieważ niektórzy umieją tylko pisać i nie mam nic przeciwko temu, lecz chodzi tu o robienie zadań dzięki którym serwis zarabia I my w małym stopniu. Moja opinia :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:27
SPEEDDs Master
Jaki ty jesteś [edit]! Margonem to prosta gra. W 1 godzine można wbić 15 lvl. Ale ty jesteś [edit] i nie potrafisz kupić sobie odpowiedniego eq i expić w dobrym miejscu. Myślisz, że jak tobie się nie udaje to innym też.

Można prosić o wypowiadanie się bez określania czyjejś inteligencji? ~Przemek
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny2 Troll1
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:28

[quote]Dawid035
Cóż, ja ci polecam Hero Zero

[/quote]
Hero Zero wywala na jakiś funhub i nie idzie grać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:28

[quote]Dawid035
Cóż, ja ci polecam Hero Zero

[/quote]
Hero Zero wywala na jakiś funhub i nie idzie grać.
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:30
Dawid035 Veteran
Pink Sheep LololololololoWitam. Mam problem z grą My Little Farmies. W sensie nie problem, a po prostu doprowadza mnie ona do wściekłości.
"Łatwe zadania i łatwe bananki". Tak? Zobaczmy!
"Zarejestruj się i dobij piąty poziom"
Seriously? Ja w 2 tygodnie nie wbiłem 13 poziomu w Margonem. I jeszcze chcą więcej.
Żal, żal i jeszcze raz żal.
Dla mnie to jawne oszustwo! Gry się NIE zwracają. Poza tym już naprawdę mnóstwo osób ma z tym serwisem problemy, wkurza się na niego itp.
Przed limitami na Bananapedię siedziałem tu godzinami. Teraz przeniosłem się na gamehag, bo schodzicie na psy. Mam nadzieję, że autorom co najmniej 5 artykułów przed naniesieniem zmuszających do samobójstwa przed ekranem limitów da się choć małe pole do popisu. Nie wiem, krótkie artykuły 300-800 znaków na pole z odpowiednio mniejszymi nagrodami w banankach (np. 80). Bo teraz naprawdę mam zamiar korzystać z konkurencji. Tak samo zapraszanie. Kilka osób dołączyło. Fakt, jedna jest nieaktywna. Mam jednak znajomego, który był aktywny i zaliczyło go jako NIEAKTYWNEGO. Nagrody powinny być od razu. Już nie mam na was siły. Piszcie sobie co chcecie, wychwalajcie wielkiego admina bananków i po mnie ciśnijcie. Ja i tak mam to gdzieś.
[EDIT] (przepraszam popełniłem błąd w pisowni, więc wstawiam jeszcze raz, poprawioną odpowiedź) Cóż, ja ci polecam Hero Zero, bo poprostu warto, albo Travian lub WOT czy WT. Niby nie są to najlepsze gry, ale w nich najłatwiej zdobyć bananki. Sam jestem już trochę w grach obeznany, więc mówię ci, to nie jest takie trudne jak się wydaje. Musisz po prostu spędzić dla nich czas. Jeśli chodzi o Gamehag, sam osobiście polecam, jest dość mało popularna, dzięki czemu należy do dobrze ogarniętych. Wystarczy conajmniej sprawdzić artykuły, w których widać, że społeczność rzeczywiście jest porządna. Jednak wypada o wiele słabiej jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Jest to o wiele bardziej powolne, chociaż i tak lepsze niż na dogry.pl. W Gamehagu nie masz tak łatwo z pisaniem artykułów, więc jeśli chcesz tam iść tylko po to, radzę ci się zastanowić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:32
http://imgur.com/a/aGsIP <- to zdjęcie idealnie obrazuje sytuację z Hero Zero.
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:32
Dawid035 Veteran
Pink Sheep LololololololoHero Zero wywala na jakiś funhub i nie idzie grać.
Pisz to supportu, coś może z tym zrobią. Jeśli o inne gry, powinno wszystko być okej. Dużo czasu nie marnujesz, a coś zarobisz.
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:34
kettyGra płaci banankom, żeby tak pisali - bo w końcu to im ma się opłacać, nam też ale mniej. Limit arytykułów? Teraz większość siedzi na bananapedii a zadań w grach nie robią. Ale na prawde? Grałeś po 5 minut dziennie w to Margonem?
Po godzinę dziennie i się poddałem.
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 21:41
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Nic Cie tu nie trzyma. Nie musisz tu siedzieć. Mniej Twoich artykułów = więcej bananków oraz artykułow dla STAŁYCH użytkowników.

W gry nie musisz grać.

Co do 150 za bananopedie. Kategoryczne NIE - To odrzuci dużą ilość osób do pisania artykułow.

Limit? Po co jakieś limity? Jak ktoś jest stałym użytkownikiem to zrobi te zadania i może pisać. Po co limity?

Co do zadań.. Masz duzo innych gier. Zeby odblokowac bananopedie nie musisz grać akurat w HZ ;) Masz o wiele więcej gier i o wiele łatwiejszych (np. xHunter).
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 17.08.2017, 23:52
Smierciu0.2 Newby
my litle farmies to oszustwo ja nic w tej grze nie mogę zrobić albo.. jestem głupi
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 08:17
kabev1 Newby
Jeżeli się jeszcze włączę, z bananopedia jest taki proble że dużo osób tylko na tym tu zarabia ,potem niektórzy skarżą się że długo to trwa i chcą jakiś zmian w systemie, należy pamiętać że pisząc masz łatwiej zdobyć bananki więc trzeba też za to trochę poczekać. Pewnie zaraz mi powiedzą niektórzy ze ciężką się pisze bananopedi lecz jest to według mnie łatwe , wystarczy trochę pomyśleć i się napiszę :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 11:14
Ja dużo pisałem na Bananapedii przed limtem.
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 12:49
Gdzie ja tu widzę oszustwo? Dobijanie piątego poziomu przed rozpoczęciem to lekka przesada... Piszą, że "łatwe zadania i łatwe bananki'. Rzeczywistość może w tym wypadku użytkownikom pokazać środkowy palec. Podobnie kiedyś było z Goodgame Big Farm. Wbijanie 12 poziomu za marne 20-40 bananków trwało wiele godzin.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll4
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 15:08
Quaresma Newby
@up
Żartujesz sobie? Naprawdę uważasz, że to są trudne zadania? Poza tym niektóre pochodzą od samych autorów gry. Ja uważam, że wypadałoby chodź trochę poznać grę, a nie zrobić sam samouczek, by otrzymać bananki.
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 15:13
No tak... Póki co męczę się z Margonem.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll4
RE: Czemu strona jawnie oszukuje użytkowników? - 18.08.2017, 16:32
kabev1 Newby
Owszem niektóre zadania są wymagające lecz są one tak układane aby gracz nie wchodził tylko po rejestracje lecz aby spróbował troche gry. A wracając do supportu, teraz jest coraz lepiej, sam miałem ciężki problem z ankietami lecz po pewnym ( około 2 dni) pozytywna odpowiedź i wszystko jest okey. Co do bananopedii napisałem artykuł w wtorek a otrzymałęm bananki w środe więc jest coraz lepiej. :)