Jak to działa
Przejdź do gry Call of War
Call of War
0 0 203 0
02.07.2017

Call of War- recenzja

Witam, nazywam sie Bartosz Wróbel. W pierwszym moim artykule napiszę recenzje jednej z najlepszych gier przeglądarkowych.
Mowa tu o Call of War. Jest to gra strategiczno-wojenna. Dzieli sie ona na mapki (lub rundy, jak kto woli), które generuje automatycznie system lub tworzą je sami gracze. Aby moc zagrać musimy wejść na strone główną, wybrać "Nowe gry" i dołączyć do jednej, która nam sie wyświetli. Należy pamiętać, że gdy po raz pierwszy wejdziemy musimy sie zarejestrować. Możemy również sami stworzyć runde, jednak tworzenie nie wygląda tak jak sobie wyobrażacie. Musicie wybierać jedną z dostępnych map, nadać nazwe swojej rundzie i ustalić zasady lub włączyć dodatkowe opcje (np: ilość drużyn,. lub bez tj: gracze sami tworzą koalicje, czy chcemy zrzut zapasów itp). Na zdjeciu pokazałem strone główną. Jak widać są na niej ogłoszenia po angielsku. Pamiętajmy jednak, że w tą gre grają także obcokrajowcy. Ale nie martwcie się, pojawiają sie też w Polskim języku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Dużo poświęciliśmy na wygląd strony, ale porozmawiajmy teraz o tym jak wygląda rozgrywka. Celem gry jest podbicie wszystkich prowincji, aby wygrać. Za wygraną rundę otrzymujemy złoto (wyjątkiem jest mapa kanał angielski gdzie nie otrzymujemy złota). Jak w każdej grze mamy konto VIP'a (tutaj nazywane Członkostwem Naczelnego Dowództwa). Gra obfituje w dużo liczbę różnorodnych jednostek. Dzieli sie je na piechotę, pancerne, powietrzne, morskie i specjalne. Aby móc je produkować musimy najpierw je zbadać. Badając je zwiększamy lvl danej jednostki (co z tym idzie zwiększamy jej wartość ataku i obrony na/przed daną jednostką). Na zdjęciu pokazałem okno badań. Aby zbadać kolejny lvl jednostki musimy odczekać daną liczbę dni. Np: 2 lvl milicji możemy zbadać gdy upłynie 4 dzień rundy. Ważną role w tej grze odgrywają zasoby. Służą one do prowadzenia badań nad jednostkami, budowy budynków i produkcji jednostek. Możemy je kupić na rynku, wymienić sie nimi z graczami lub poczekać aż wyprodukują je nam prowincje. Przejdźmy teraz do prowincji.Jak już wspominałem prowincje produkują nam zasoby. Możemy budować w danej prowincji budynki i je ulepszać. To bardzo ważne bo dzięki temu możemy produkować wojsko. Więcej nie będe pisał sami musicie zobaczyć tą grę. Ciekawą funkcją jest tutaj gazeta. Dowiadujemy się tam co sie dzieje na mapie... przepraszam rundzie. Możemy również sami napisać ciekawy artykuł. Więcej opcji jakimi obdarza nas CoW opiszę może w artykule, który specjalnie poświęcę interfejsowi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
A teraz czas na podsumowanie! Gra Call of War obfituje nas jak już wcześniej pisałem w dużą liczbę jednostek. Musimy opracowywać taktykę. W tej grze nie ma kozaków. CoW posiada także forum, gdzie możemy poszukać graczy do wspólnej gry. Znajdują sie tam także poradniki. Minusem jest to, że po prawej stronie jest biały pasek (na reklamy). U mnie biały dlatego, że mam włączonego adblocka. Call of War jest cały czas rozwijane. Ostatnio dodano możliwość gry w nią na telefonie/tablecie co jest dużym plusem tej gry. Aktualizacje pojawiają sie co jakiś czas. Zawsze są dodawane jakieś nowości Dla mnie ta gra zasługuje na 10/10

Do czytelników tego artykułu: Proszę o to aby w komentarzu napisać co sie wam podobało, a co nie. Przyda mi sie to w przyszłych artykułach.
Myślę, zę wam sie spodoba ten artykuł.
Call of War- recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez Filemon1607

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper