Jak to działa
CS: GO (B2P)

CS: GO (B2P)

CS: GO (B2P)
4.9 (ocen: 26)
Graj Wymień walutę
Opis

CS GO to FPS, który rozsławił cały świat e-sportu i nadał nowy wymiar tej klasycznej rozgrywce sieciowej.

W tej grze z gatunku first person shooter wcielisz się w organizację terrorystyczną lub obierzesz zupełnie inny biegun, zwalczając zło w szeregach antyterrorystycznych sił specjalnych. Obie frakcje cechuje podobna siła rażenia, aczkolwiek antyterroryści wykazują się nieco większą celnością, chociaż tak naprawdę to wyłącznie Twoje umiejętności i refleks decydują o tym, czyja drużyna wyjdzie zwycięsko z tego sieciowego pojedynku na śmierć i życie.

Nowa odsłona tej kultowej strzelanki oferuje cztery tryby rozgrywki: wyścig zbrojeń, tryb turniejowy, klasyczny, a także typową demolkę. Wyścig zbrojeń to swego rodzaju klasyczny deathmatch, w którym zabicie przeciwnika skutkuje zdobyciem nowej broni. W drugim trybie rozgrywka jest podzielona na poszczególne rundy, tak jak w trybach klasycznych. Trzecia opcja to z kolei rozgrywka przeznaczona dla nowicjuszy, którzy potrzebują wprowadzenia w świat i zasady Counter Strike – tutaj nie doświadczysz ognia przyjacielskiego. W trybie turniejowym klasycznym nie ma z kolei żadnych ułatwień – tu liczy się czysty zmysł taktyczny i Twój refleks.

W CS: GO stoczysz bitwę na jednej z siedmiu map. Pięć z nich polega na rozbrajaniu lub podkładaniu bomby, a dwie obejmują odbijanie zakładników. Każda z tych map jest wzorowana na klasycznych planszach z poprzednich wersji Counter Strike, także jeśli jesteś wiernym fanem tej serii, na pewno rozpoznasz nazwy poszczególnych pól.

Oprócz podstawowych pozycji z militarnego arsenału CS: GO, zobaczysz też nowinki takie jak granat-przynęta, Tec-0, Sawed-Off, PP-Bizon, czy Taser. Ten ostatni wynalazek pomimo swojej niezbyt zachęcającej ceny pozwoli Ci zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi jednym strzałem.

To jak? Którą frakcję wybierzesz?

pełny opis gry
Screeny
CS: GO (B2P) screenshot1 CS: GO (B2P) screenshot2 CS: GO (B2P) screenshot3 CS: GO (B2P) screenshot4 CS: GO (B2P) screenshot5 CS: GO (B2P) screenshot6 CS: GO (B2P) screenshot7 CS: GO (B2P) screenshot8 CS: GO (B2P) screenshot9 CS: GO (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry