Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1.0 1 438 0
10.07.2017

CSGO - Jak zdobyć skiny, wbić rangę

W CS GO są skiny i skrzynki. Jeżeli ktoś nie wie co to są skiny są to po prostu wyglądy do broni o swojej wartości (od 0.01$ do nawet 150 000$). Te rzeczy możemy zdobyć podstawowo 2x w tygodniu: raz za wbitą rangę, a raz losowo po meczu. Oprócz tego są operacje (teraz jest operacja Hydra) za które możemy zdobyć ponad 15 skinów, skrzynek lub grafiti. Zawsze są strony typu Bananki, darmowyskin (można odebrać jedną rzecz, najczęściej skrzynkę za 0.01$) albo aplikacje np.: skinbeast. Jest też taki sposób, że inwestujemy w skina powyżej 1.5$, wpłacamy go na csgopolygon i wypłacamy mniejsze skiny (jeżeli wcześniej graliście na tej stronie, a jak nie musicie zagrać i wypłacić skiny do momentu kiedy skończą wam się wypłacalne coinsy i nie będziecie musieli znowu zagrać. Robimy tak dlatego, że skiny na polygonie poniżej 1.5$ są zaniżone, a potem możemy je rozmienić na np.: csmoney.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W CS GO jest system rang zależny głównie od nas, ale też od naszego team'u (jeżeli gramy ze słabymi team'ami to nie wbijemy raczej rangi bo będziemy przegrywać). Jeśli chcemy mieć np.: LEM'a musimy umieć rzucać dużo smołków, i lepiej mieć wtedy swój team, a nie grać z randomami bo po swoim team'ie wiemy czego można się spodziewać. Dużo czasu trzeba spędzać na trenowaniu swoich umiejętności na mapach AIM gdzie strzelamy do botów albo serwerach społecznościowych każdy na każdego. To wszystko pozwoli nam, że z czasem zdobędziemy wyższą rangę i będziemy coraz lepsi. Nie musicie się tak mocno bać, że spadniecie bo twój team słabo gra, ponieważ jeżeli to ty otwierasz szansa na to, że spadniesz maleje bo to twój team przyczynił się, że przegrywacie, a nie ty. Warto też jest oglądać profesjonalne mecze bo możemy podłapać jakieś triki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mam nadzieję, że pomogłem wam w tym poradniku i dzięki mnie będziecie coraz lepsi, że zdobędzie GLOBAL ELITE, a z wirtualnymi zabawkami też nie będzie u was biednie. Wiem, że lepsze są formy video niż tekst, ale może ktoś woli jednak tak nauczyć się bo z filmiku nie może wyciągnać dużo wiedzy bo uczy się tak, a nie inaczej. Są to moje rady, może ktoś lepszy napisze lepszy poradnik, a na pewno ktoś taki jest komu chcę się pisać i jest dobry w CS GO. Polecam też zarabiać na tej stronie bo to jest łatwy zarobek, a nie trzeba dużo robić bo jednak robienie rzeczy, które sprawiają ci przyjemności to nie trudny zarobek, a jak się mówi ziarnko do ziarnka uzbiera się miarka i to się sprawuje na tej stronie wprost idealnie. I co do Bananki.pl jeżeli jesteście tu pierwszy raz polecam wam zostać bo jest o wiele więcej sposobów wypłaty bananków niż na innych stronach i jest wypłacalne (czasami wystarczy trochę poczekać)
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LogunPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
4

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
5

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
6

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
7

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
8

Jak Być Lepszym W Counter Strike: Global Offensive

Poradnik Burixt0n
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Poradnik BiałyBananek
10

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
Discord