Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0.0 0 193 0
20.06.2017

Jak wygrać 1 vs 1 po stronie Antyterrorystów?

Witam was bardzo serdecznie. W tym artykule przedstawię wam ponownie jak wygrywać 1vs1, jednakże dzisiaj po stronie antyterrorystów. Na wstępie również powiem, że antyterrorysta w przypadku 1vs1 ma moim zdaniem trudniejszą rolę niż terrorysta. Jeżeli dopatrzyłeś jakikolwiek błąd, powiadom mnie o tym w komentarzu. Ja już nie przedłużam i serdecznie zapraszam do czytania tego poradnika.

Dzisiaj zaczniemy od sytuacji, w której nasz przeciwnik posiada już bombę. W takim wypadku zapewne nie wiemy, gdzie może znajdować się nasz przeciwnik, dlatego też warto ustawić się na jednym z bombsite, jednakże w sposób taki, abyśmy mieli bliską drogę do drugiego bomsite. Nie powinniśmy stawać na środku bombsite, gdyż wtedy przeciwnik nas łatwo zauważy. W przypadku kiedy przeciwnik już podłożył bombę, ale na innym bombsite niż się spodziewałeś po wejściu na niego sprawdź miejscówki. Jeśli podejrzewasz w jakim miejscu jest przeciwnik możesz rzucić granat zapalający tak.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pamiętaj aby rzucić go tak, aby przeciwnik nie mógł dostać się do miejsca, z którego zobaczy Ciebie rozbrajającego ładunek C4 i zacząć rozbrajać bombę. Podczas 1vs1 możesz także chwilowo wyłączyć chat głosowy, gdyż w takich sytuacjach drużyna łatwo może cię rozproszyć. W przypadku gdy wchodzisz na bomsite, a przeciwnik nie zna twojej pozycji chodź przytrzymując klawisz shift, aby nie zdradzić w beznadziejny sposób swojej pozycji. Po zabiciu przeciwnika jeśli zostało przykładowo 10 sekund do rozbrojenia bomby, a ty nie masz zestawu rozbrajającego spróbuj go poszukać. Możliwe, że znajdziesz i zdobędziesz szansę na rozbrojenie. Jeżeli twój przeciwnik jest w miejscu, do którego nie możesz wejść, gdyż będzie skutkowało to przegraną rundą możesz zacząć rozbrajać bombę, ale od razu przestać. Twój przeciwnik w takiej sytuacji wychyli, aby cię zabić, ale to ty zabijesz go. W świecie Counter Strike : Global Ofensive występują tak zwane ninja, czyli rozbrajanie bomby w granacie dymnym.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ty możesz rzucić granat dymny na ładunek C4, zrobić fake defuse, o którym wcześniej wspominałem i wcelować się w miejsce, gdzie znajduje się przeciwnik. Będzie on przekonany, że rozbrajasz bombę jeszcze bardziej. Natomiast ninja możesz także spróbować zrobić, jednakże ja osobiście nie polecam, dlatego iż jest to popularna metoda na rozbrojenie bomby w przypadku gdy nasz przeciwnik jest jeszcze żywy.

To na tyle z tego poradnika. Oczywiście jest więcej metod na wygranie 1vs1, jednakże ja postarałem wskazać się najbardziej podstawowe oraz najbardziej skuteczne. Jeśli Ci się spodobał nie zapomnij go ocenić. Jeśli dopatrzyłeś się chociażby najmniejszego błędu napisz do mnie informację w komentarzach. Ja już nie przedłużam tego artykułu. Widzimy się w kolejnych artykułach!

Grafika pochodzi z Grafiki Google, co oznacza iż możesz ją ode mnie dobrowolnie skopiować. Natomiast nie zezwalam na kopiowanie treści artykułu bez mojej zgody na inne strony o podobnej tematyce.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
8

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
9

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
10

Minecraft jak dodać moda do minecarft ?

Tutorial lamusik
Discord