Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
5.0 1 857 0
10.07.2017

Jak wyjść z silvera i golda?

Chciałem napisać taki mały poradnik odnoście Counter Strike Global Offensive jak wyjść z silvera i grać w goldzie itp. Na internecie i na Youtube jest sporo takich poradników, ale w większości są one dodawane przez jakiś dobrych graczy z wysokimi rangami typu
The Global Elite LEMy i innych. Natomiast ja jestem Goldem 4 i wiem jak jest trudno grać. Gdy lepsi gracze robią takie poradniki to zapominają jak to było ciężko kiedyś im wyjść z golda lub niektóre rzeczy są dla nich oczywiste na przykład recoil - odrzut i rozrzut. Dla mnie CSGO jest dość trudną grą, ponieważ wychowałem się na zwykłych FPSach typu Call of Duty Black Ops I i II oraz Modern Warfare 2. CSGO jest grą bardziej zręcznościową i taktyczną. Nie będę więcej przedstawiał tej gry, bo każdy wie o niej choć w pewnym stopniu, więc przejdę do mojego poradnika ''Od golda dla silvera''.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyjście z silvera nie powinno być problemem, ewentualnie z silvera 5 lub 6. Wystarczy znać podstawy, czyli:

1. Nie strzela się w biegu (chyba że z P90 jak się umie) najlepiej jest stanąć, a najnajlepiej kucnąć. Zapewni to nam maksymalną celność.
2. Trzeba opanować broń. Jest to dla mnie jedna z najtrudniejszych rzeczy. Każda broń ma rozrzut i odrzut, który trzeba trochę opanować. Nie jest to, aż tak ważne. Bez ćwiczenia i zagłębiania się wbiłem sobie golda 2. Do tej pory nie znam pełnego recoila na którąkolwiek broń. Na silverach i goldach wystarczy zjeżdżać celownikiem w dół i tak do połowy magazynku wtedy zwykle jest tylko odrzut, więc da się trafić. Można też strzelać pojedynczo.
3. Znać kilka nazw miejscówek. Tego można nauczyć się po prostu grając. Nie trzeba znać wszystkich. Ja znam te podstawowe jak long, short, mid i kilka innych. Zawsze można mówić prawo lewo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
4. Licz na siebie- Trzeba słuchać. Dla niektórych jest to trudne, ponieważ nie mają słuchawek, ale bez nich grając na głośnikach też da się dojść do golda 2 lub dalej. Warto je mieć, jakieś lepsze lub lepsze głośniki.
5. Licz na siebie, a nie na ułomne info - Korzystanie z radaru. To najważniejsza rzecz w wielu grach. Nie ma potrzeby znajomości nazw wielu miejsc, jeżeli patrzymy na radar. Wiele ludzi z niego mało korzysta. Mam kolegę kałacha (Matrix się nazywa jak spotkacie to może być on, trzeba wtedy krzyczeć mu info), który jak idiota stoi na B, gdy bomba była na A oraz kilku wrogów. Na radarze wyświetla się bomba oraz wrogowie, których można policzyć lub ocenić ich ilość po wielkości plamy jaką zobaczymy.
6. Najtrudniejszą rzeczą dla mnie przez którą nie mogę wyjść z golda jest celowanie w głowę. Zamiast nacelować na głowę przeciwnika celuję mu w kevlar i przez to nie dostaje dużo obrażeń.

Myślę, że tych kilka rad pomoże wbić chociaż rangę wyżej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SPEEDDs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
8

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
9

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
10

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
Discord