Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 183 0
16.12.2017

Jak zdobyć skiny za darmo

Skiny w grze CS:GO to jeden z najbardziej popularnych produktów elektronicznych kupowanych on-line. Nie bez powodu dostępny jest także jako nagrody do wymiany za Bananki :) Trzeba jednak przyznać, że cena jaką trzeba wydać na klucze do skrzyni, które umożliwiają nam wylosowanie skina do broni lub rękawic nie zachęcają do częstego kupowania, tym bardziej kiedy ma się pecha i "wypadają" niewiele warte skórki.

Zastanówmy się zatem, jak dostać skiny bez konieczności wydawania pieniędzy na skrzynki.

Po pierwsze, wystarczy po prostu grać! Przy osiągnięciu nowego poziomu przez gracza raz w tygodniu może nam wypaść darmowy skin do broni, często nawet przyzwoitej jakości. Wymaga to cierpliwości, jednak stopniowo możemy powiększać dzięki temu nasz arsenał, a dzięki kontraktom (w zamian za 10 skórek niższej wartości dostajemy skin wyższej wartości - kolor wyżej) możemy doczekać się całkiem ładnych skinów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po drugie, podczas trwania turniejów CS:GO Major Championships, przy oglądaniu meczy na oficjalnej stronie na Twichu można dostać skrzynki pamiątkowe, które nie wymagają posiadania klucza do otwarcia, a z których możemy wylosować świetne skiny pamiątkowe z naklejkami drużyn i graczy.

Przy posiadaniu kilku sztuk skinów możemy próbować korzystać ze stron do "tradowania" skinów. Przy pomocy wyszukiwarki łatwo znajdziemy setki stron, na których w zamian za kilka gorszej jakości skinów możemy się wymienić z botem na skórkę lepszej jakości. Duża liczba stron działa na naszą korzyść, ponieważ sami możemy wybrać w której oferta przez nich proponowana będzie dla nas najkorzystniejsza.

Dodatkowo przy regularnej grze możemy uzbierać dużą liczbę skrzynek, które możemy zaoferować do wymiany z innymi graczami - zawsze jest szansa, że znajdziemy gracza który odda nam jakiś niepotrzebny mu skin w zamiast za nasze nieotwarte skrzynki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
I po trzecie, możemy próbować swoich sił w różnego rodzaju stronach "hazardowych" które oferują wygranie skinów w wyniku wygrania w różnego rodzaju grach. Często potrzebne w nich są jakieś punkty na start, które często możliwe do zdobycia są za kody oferowane często przez innych graczy CS:GO (często można je znaleźć nawet na forum na banankach lub w komentarzach) lub poprzez dodanie do swojego nicku na Steamie nazwy strony (co jest reklamą danego serwisu). Osobiście próbowałem swoich sił na paru stronach, ale niestety szczęście mi nie dopisało, może wy będziecie mieli go więcej i uda wam się coś wygrać.

No i najważniejsze - zawsze możecie zdobyć skiny poprzez wymianę za BANANKI - sposób najszybszy, łatwy i bezpieczny :)

Podsumowując - chcieć to móc, i przy odrobinie cierpliwości i samozaparcia możemy zdobyć różnego rodzaju skiny do broni, i to bez wydawania pieniędzy na klucze do skrzynek czy kupowania skórek poprzez strony internetowe.
Jak zdobyć skiny za darmo 0.0 0
0 0
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Mass Effect 1 - Brak szacunku

Recenzja LiquidSnake
8

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord