Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 1074 0
28.06.2017

Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Pisząc ten poradnik mam na celu uświadomienie początkowych traderów (lub osób z dużym ekwipunkiem) o pazerności cwaniactwie i bezwstydności osób znanych w społeczeństwie CS:GO jako scammerzy. Scam czyli wyłudzenie przedmiotów poprzez zakłamanie pewnych faktów jest nagminnie spotykanym zjawiskiem i Internecie. Wprawdzie po dodaniu weryfikatora Steam Guard ilość oszustw spadła. Jednak niejednokrotnie możemy się jeszcze spotkać z chciwymi ludźmi polegającymi na naszej niewiedzy. Wykorzystują oni metody przez które sami umyślnie wysyłamy im skiny oczekując profitu. Proszę o uważne przeczytanie artykułu i zgłaszanie oszustów jak najszybciej. W najlepszym przypadku dostaną oni permanentną blokadę handlu. Możecie też wysyłać linki ich profilów na specjalne grupy zajmujące się zgłaszaniem oszustw. Jednak szansa na dostanie swoich przedmiotów jest znikoma.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najpopularniejsze metody scamowania:
- Zamiana jakości przedmiotu - scammer oferuje przedmiot o określonej jakości, jednak wysyła ofertę z przedmiotem o niższej jakości.
- Pieniądze za skiny - użytkownik oferuje ci prawdziwe pieniądze (często dużo więcej niż wartość przedmiotu), jednak ty pierwszy musisz wysłać skin. Ty tracisz przedmiot i nie otrzymujesz pieniędzy.
- Zduplikowanie, skopiowanie przedmiotu - otrzymujesz ofertę zduplikowania przedmiotu, lecz musisz go najpierw wysłać do osoby ci to oferującej. PAMIĘTAJ: żaden użytkownik Steam nie ma możliwości skopiowania przedmiotów. Tylko zweryfikowani pracownicy mogli kiedyś zduplikować przedmioty ofiarom oszustwa. Jednak zostało to WYCOFANE.
- Weryfikacja przedmiotu - scammer oferuje przedmiot o dużo wyższej wartości, jednak swój musisz oddać do "zaufanego pracownika Valve", zazwyczaj z dużym poziomem konta Steam oraz ogromną ilością komentarzy w stylu "+rep". Takie komentarze są bezwartościowe. Są specjalne grupy, gdzie każdy może się wymienić takimi komentarzami.
- Podszywanie się pod znajomego - scammer oferuje przedmiot, jednak ty musisz go oddać do twojego znajomego. Scammer z drugiego konta podszywa się pod niego i wysyła tobie ofertę.
- Przedmioty o dużej wartości - dostajesz ofertę z przedmiotem z gry np. Dota, którego wartość na rynku jest kosmiczna. PAMIĘTAJ: Są to rzadkie przedmioty, lecz o małej wartości, scammer z drugiego konta wystawia na sprzedaż ten przedmiot stanowczo zawyżając cenę.
- Podszywanie się pod bota ze strony hazardowej lub pracownika Valve - scammer pisze o konieczności oddania mu przedmiotu w celu jego weryfikacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jest wiele metod oszustw na Steam. Mam nadzieję, że dzięki temu poradnikowi jesteście chociaż trochę bardziej uświadomieni. Nie wymieniajcie się, jeżeli czujecie coś podejrzanego, nie dajcie sobą manipulować i pospieszać. Unikajcie ofert z przedmiotami w gier w które nie gracie lub nie znacie wartości przedmiotów. Nie dajcie sobie wmówić, że istnieje coś takiego jak: kopiowanie, weryfikacja przedmiotu, zbugowany item. Nie wymieniajcie się za przedmioty, których nie ma w oknie handlu a masz je dostać później, nie wierz osobom, które piszą: "ty pierwszy wyślij przedmiot bo ja mam pełno +repów na profilu i jestem zaufany". Oczywiście nie można również przelać pieniędzy poprzez zaakceptowanie oferty. Ten poradnik został stworzony w celu przedstawienia niektórych metod oszustw. PAMIĘTAJ: Nigdy nie oszukuj nikogo w internecie. To też jest karalne.
Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ) 0.0 0
0 0
Art napisany przez ArrivalPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord