Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0.0 0 290 0
04.08.2017

Tryby gier Counter-Strike: Global Offensive

W Counter-Strike: Global Offensive mamy dostępnych do 5 trybów (Turniejowy, Uproszczony, Deathmatch, Demolka oraz Wyścig zbrojeń)gier rozgrywanych na oficjalnych serwerach Valva, kurs szkoleniowy (rozgrywany offline z botami) oraz wszelkiego rodzaju serwery społecznościowe. Poniżej omówię każdy z tych trybów.

Tryb Turniejowy oraz Uproszczony:

Tryb Turniejowy według mnie jest najważniejszy w całej grze. W trybie tym gramy 5 na 5. Ten tryb pozwala na rozegranie 30 rund trwających każda po 2 min. Ale jest to sztywna reguła gdyż rundę można wygrać wcześniej a cały rozgrywany mecz można skończyć po 16 rundach :). Nagrodą za granie w tym trybie jest to że otrzymujemy różne rangi. Zaczynając od Silver I aż po samego Global Elitle. Należy wspomnieć również następujący fakt, jeżeli wyjdzie się wcześnie z rozgrywki skutkuje to banem na owy tryb.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tryb Uproszony jest to tryb bardzo podobny do trybu turniejowego. Tryb ten wyróżnia się tym że jest mniej rygorystyczny. Mecz składa się z 15 rund oraz w tym trybie może brać udział aż 20 osób. Ten tryb jednak nie wpływa na naszą rangę oraz nie dostajemy bana za opuszczenie meczu. Sprawdza się bardzo dobrze podczas rozgrzewki przed trybem turniejowym.

Deathmatch, Demolka oraz Wyścig zbrojeń

Deathmatch jest to tryb w którym zdobywamy punkty za zabicia. Żeby wygrać w tym trybie musimy uzyskać jak najwięcej punktów. Bronie w tym trybie są darmowe oraz odradzamy się zaraz po zabiciu. Mecz w tym trybie trwa 10 min.

Demolka tryb ten podobny do wyżej wymienionych: turniejowego czy uproszczonego. Gra jest rozgrywana na mniejszych mapach oraz cały mecz składa się z 20 rund. Rożnicą pomiędzy wyżej wymienionymi trybami stanowi fakt iż nie decydujemy o zakupie broni. Automatycznie jest nam dawana broń. Jeżeli zabiliśmy dwóch przeciwników to broń nam się ulepsza i zmienia na inna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatni tryb rozgrywany rozgrywany na oficjalnych serwerach CS:GO jest Wyścig zbrojeń. Tryb troszkę przypomina Deathmatch ale tutaj nie wygrywa się za dużo ilość punktów tylko za zabicie z złotego noża. Aby otrzymać zloty nóż musimy zabijać innych wówczas nasza broń się zmienia na lepsza aż do końcowej broni która zapewnia zwycięstwo.

Inne tryby:

Kurs szkoleniowy jest to tryb który ma na celu wprowadzenie początkującego gracza w świat gry. Jest on rozgrywany offline na boty. Przedstawia graczowi różnorodne bronie oraz pokazuje graczowi w jakich okolicznościach używać granatów.

Serwery społecznościowe ten tryb gry pozwala nam na łączenie się z serwerami tworzonymi przez społeczność która gra w CS:GO. Niektóre serwery mogą być zmodyfikowane o różnorodne mody które ułatwiają rozgrywkę na owych serwerach.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez lim5

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Jaro-S
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
6

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Gry z potworami.

Recenzja LiquidSnake
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
Discord