Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0.0 0 1004 0
29.10.2017

Wszystko o kontraktach [CS:GO]

Czym jest ten kontrakt? Jest to, można powiedzieć sposób na uzyskanie lepszej skórki do broni z kilku gorszych. Mianowicie, trzeba mieć 10 skinów o tej samej jakości. Przypomnę w cs'ie mamy 7 jakości (typów). Wymienię je po angielsku, ponieważ w różnych tłumaczeniach mogą one różnie brzmieć. A więc:
- Pierwszy, najsłabszy "Consumer Grade" tzw. szary
- Drugi, odrobinę lepszy "Industrial Grade"
- Kolejny, występujący we wszystkich skrzyniach "Mil-Spec Grade"
- Później "Restricted", czyli fioletowy
- Następnie różowy, czyli "Classified"
- "Covert"
- i ostatni oznaczany gwiazdką, jakość tylko przypisana nożom
Z Pierwszych 5 typów można wykonywać kontrakty. Nie da sie zrobić kontraktu z czerwonych skinów ani z noża. Robiąc trade-up z np. Consumer Grade, orzymamy jeden skin Industrial Grade. Kontrakt można zrobić ze skinów ze Stattrakiem, ale nie można robić z broni pamiątek.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Co może nam się trafić w kontrakcie broni? Są określone reguły, nie jest tak, że losuje nam się kompletnie nie wiadomo jaki skin. Musi być on zawsze z tej samej kolekcji/skrzyni. Weźmy pod uwagę skrzynię Spectrum 2. Z 10 niebieskich skinów z tej kolekcji trafi nam się fioletowy z tej samej kolekcji. W tym przypadku będzie to jeden z poniższych: XM1014 | Ziggy, MP9 | Goo, SG 553 | Phantom, UMP-45 | Exposure lub CZ75-Auto | Tacticat.
Każda skórka ma też kondycję. Są to kolejno od najlepszej: Fabrycznie Nowa, Lekko Używana, Przetestowana w Boju, Wysłużona, Zaprawiona w Walkach. Tutaj zaczynają się kłopoty, bo można jednocześnie użyć skinów z różnymi kondycjami w 1 kontrakcie. Więc jaki stan broni otrzymamy? Wszystko zależy od tak zwanej float value. Każdy, dosłownie każdy skin ma przydzielony inny numer "float".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A czym dokładnie jest ten float? Jest to właśnie stopień zużycia, zamazania skina. Im większy tym gorzej wygląda. Stopnie zużycia typu Fabrycznie Nowa są podane tylko dla ułatwienia, zamiast pisać długiego numeru. Powoduje to, że nie każdy skin o teoretycznie takiej samej kondycji wygląda tak samo. Oczywiście mają na to wpływ też patterny, ale w kontraktach nie ma to nic do rzeczy. Więc przechodząc do rzeczy, to jaki stan broni otrzymamy zależy właśnie od tego float value. Trzeba pamiętać, że nie każdy skin może być np. o najlepszej kondycji (FN) albo najgorszej (BS). Więc jakość broni, która wyjdzie nam z kontraktu oblicza się w taki sposób:
x * y + z = FV
x - średnia float value 10 skinów do kontraktu
y - odległość między najlepszą jakością skina wyjściowego, a najgorszą ( tak jak pisałem wcześniej niektóre skiny mają przedział od np. od 0,06 do 0,8, wtedy y wynosi 0,74)
z - najmniejsza możliwa float value danego skina wyjściowego ( np. w powyższym przypadku byłoby to 0,06)
FV - Float Value skina wyjściowego

Jak sprawdzić dokładny stan swojego skina? Wchodzimy w ekwipunek, klikamy prawym na "inspect in game" i kopiujemy link. Wchodzimy na dowolną stronę do sprawdzania FV i wklejamy tam ten link.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
8

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
9

Hero Zero Omówienie gry Hero Zero

Recenzja SyNaoX
10

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
Discord