Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 74 0
23.07.2017

Zabawa czy czysta rywalizacja?

Z grą Counter Strike styczność mam już od siedmiu lat. Kiedyś była to zwykła gierka, w której nastawiało się głównie na zabawę z kolegami oraz innymi graczami na serwerach społeczności. W Counter Strike'u spędziłem mnóstwo godzin zaczynając od wesji 1.6 (kiedyś na "scrackowanej", a następnie na oryginalnej). W 2015 roku mój przyjaciel pokazał mi najnowszą odsłonę tej gry, do której wcześniej nie przykładałem uwagi.
Pierwszą rzeczą, która mnie zaciekawiła, była opcja meczy turniejowych z podziałem rang. Nigdy nie pomyślałbym, że gierka, która niegdyś opierała się na serwerach społeczności i zabawie z innymi ludźmi, stanie się dosyć sporą rywalizacją.
Mecze turniejowe wprowadziły do tej gry coś nowego, co bardzo mi się spodobało, lecz miało to minusy w postaci wyzwisk w stronę innych graczy oraz spięć, na które trafiam bardzo często aż do dziś.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Hazard i E-sport
Osobiście uważam, że Counter Strike: Global Offensive jest cudowną odsłoną, która wprowadziła rewolucję w tej grze, chociażby przez skiny lub tryby gry od Valve. Nawet turnieje (majory) stały się czymś bardzo popularnym wśród ludzi.
Pociągnęło to także za sobą minusy, ponieważ powstały różne strony hazardowe, na których ludzie przegrali duże ilości skinów. Popularne było obstawianie meczy. Oczywiście wiedzieli jakie jest ryzyko. Niestety głupota ludzka nie zna granic. Spotkałem się z hejtem na profesjonalnych graczy, przez to, że przegrali mecz, w którym ktoś na nich postawił. Należy pamiętać, że na scenie e-sportowej jest wielu wyśmienitych graczy i nigdy nie wiadomo kto tak naprawdę wygra. Jeśli ktoś chce bawić się w takie rzeczy jak hazard i ma zamiar doprowadzić swój ekwipunek do cudownego stanu i wartości, musi też liczyć się z tym, że jest szansa na poniesienie wielkich strat.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Serwery
Warto jest też dodać, że niektórzy gracze (przynajmniej ci, których spotkałem) narzekają na "tickrate", który jest jednak troszeczkę za mały. Jednak nie powoduje to, że grywalność drastycznie spada. Wręcz przeciwnie, jest ona nadal bardzo duża. Ludzie narzekają na to, że nie wszystkie strzały trafiają przeciwników, mimo tego, że celują prosto w postać.
Niestety utrzymanie serwerów z wyższym tickrate'em nie byłoby znowu takie proste. Trzeba jednak liczyć, że kiedyś pojawią się takie serwery, a komfort gry znacznie wzrośnie. Oczywiście już powstały różne serwery czy strony posiadające serwery z tickrate 128. Lecz co to da, jeśli nie mamy naszej upragnionej rangi, do której tak bardzo dążymy?

Osobiście polecam tę grę każdemu, kto lubi gry typu fps.
Counter Strike nadal może być zabawą, jeśli gra się z dobrymi przyjaciółmi.
Społeczność tej gry ciągle rośnie i warto utrzymać ją w dużej ilości.
Zabawa czy czysta rywalizacja? 5.0 1
1 0
Art napisany przez MrDamiano

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper