Jak to działa
Przejdź do gry Darkorbit
Darkorbit
1 0 585 0
08.07.2017

Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Darkorbit to gra wydana w 2006 roku (a więc dość dawno) przez studio Bigpoint. W grze wcielamy się w pilota statku kosmicznego, który steruje swoją maszyną i przemierza wszechświat w swoim statku kosmicznym. Do gry zaimplementowany został rzut izometryczny, co o dziwo bardzo dobrze sprawdza w rozgrywce opartej głównie na zbijaniu tabunów wrogów i farmieniu waluty premium. No właśnie, waluta premium, tzw. uridium, daje nam niesamowitą przewagę w świecie gry. Za uridium można kupić o lepsze od darmowych bronie, statki, drony, amunicję, dodatki, można nabyć PETa (który tutaj jest nie tylko kosmetycznym dodatkiem, ale również pomaga nam w walce, zbiera za nas surowce, skrzynki oraz loot z przeciwników) oraz protokoły do tego PETa... Sytuację ratuje trochę rynek, który pozawala nabyć wiele z tych rzeczy za kredyty (darmową walutę), jednak działa on na zasadzie akcji, więc czasami zdobycie upragnionej rzeczy graniczy z cudem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warto jednak nadmienić, że sytuacja w grze uległa znaczącej poprawie. Aktualnie uridium zdobywa się dużo szybciej i wygodniej niż kiedyś. Za samo ukończenie prologu otrzymamy od kilku do kilkunastu tysięcy waluty premium oraz kilka dodatków do statku kupowanych właśnie za tę walutę, co pozwoli nam lepiej i sprawniej wystartować. Z biegiem czasu prędkość zarabiania uridium spada, jednak jeżeli ktoś posiada żyłkę do farmienia i ma sporo czasu wolnego - nie będzie to stanowić dla niego żadnego problemu. Z czasem staniemy się wystarczająco potężni, żeby atakować statki wrogich graczy, wkroczymy na nowe areny, będziemy eksplorować nowe mapy. Po pewnym czasie w w pojedynkę będziemy niszczyć najpotężniejsze statki sterowane przez AI i zarabiać multum uridium. Jeżeli ktoś lubi farmić i posiada czas - jak najbardziej warto.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Należy liczyć się z tym, że często będziemy niszczeni przez graczy obcych firm, zwłaszcza na początku naszej przygody, kiedy stanowimy dla nich łatwy kąsek w PVP. Nie należy się tym jednak zbytnio przejmować, z czasem staniemy się wystarczająco mocni, aby pokonywać takich delikwentów. W grze pojawił się niedawno na razie raczkujący system craftingu, jednak tkwi w nim spory potencjał i kto wie, może w przyszłości stanie się nieodłącznym elementem przygód naszego kosmicznego wojaka. Ale czas odpowiedzieć na pytanie, jaka tak gra jest teraz... No cóż, nie jest ona już takim hitem, jak na początku. Sporo graczy od niej odeszło, została znacząco przebudowana i wspomniane wcześniej opcje premium stały się o wiele bardziej destrukcyjne dla rozgrywki, jednak widać, że twórcy starają się to choć trochę naprawić. Jak dla mnie gra po tym czasie stała się dość mocnym... Średniakiem. Jednak mimo wszystko warto zagrać, chociażby dlatego, że świetnie zabija czas i można ją odpalić nawet na chwilkę, wybić trochę mobów i wyjść. Mimo wad polecam nudzącym się graczom, którzy lubią farmić i mają sporo czasu wolnego.
Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego? 5.0 1
1 0
Art napisany przez DanhonyV09

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
4

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
5

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
6

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
7

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
8

Metin2 Jak grać postacią *ninja dagger*

Poradnik SasukeArabi
9

My Free Farm 2 Załóż farmę i zostać producentem!

Recenzja claudiw
10

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
Discord