Jak to działa
Przejdź do gry H1Z1
H1Z1
0.0 0 348 0
18.12.2017

Recenzja dotycząca gry H1Z1

Gra H1Z1 to jedna z lepszych gier typu survival. Na początku 160 osób spada spadochronami na ogromną mapę w celu znalezienia przedmiotów niezbędnych do walki, np. broń, hełm, kamizelka kuloodporna, granaty, apteczki i kilka innych rzeczy. Celem tej gry jest zabicie innych graczy i przetrwanie. Przez całą grę goni nas toksyczny gaz, dzięki któremu obszar walki na mapie zmniejsza się. Każdy może wygrać na swój sposób - jedni wolą się chować i czekać aż reszta graczy się pozabija, a drudzy wolą biec jak najszybciej tam gdzie się dzieje akcja. W tej grze trzeba starać się także myśleć czy użyć strzelby na blisko czy może wystrzelić ciągły ogień w przeciwnika za karabinu? Przeciwnik chowa się za drzewem, rzucić w niego granatem odłamkowym czy może granatem zapalającym i potem dobić go z karabinu? Decyzja należy do was!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Bardzo dużo osób uważa że gra PUBG jest o wiele lepsza od H1Z1, według mnie jest lepsza tylko pod jednym względem - strzelania. Strzelanie w grze PUBG jest o wiele łatwiejsze. Aby nauczyć się strzelać w H1Z1 potrzeba naprawdę bardzo dużo godzin treningu i praktyki. Gdy już nabierzecie doświadczenia będziecie chcieli jak najszybciej zabić przeciwnika, co na pewno będzie bardzo satysfakcjonujące. Nowi gracze mogą powiedzieć, że to nie sprawiedliwe jeśli przez 15 minut zbierało się przedmioty po całej mapie ma się już dużo amunicji, hełmów, kamizelkę i medykamenty a tu nagle podjeżdża do was przeciwnik, wyskakuje z samochodu i zabija was na dwa strzały w głowę. Niestety chyba każdy początkujący gracz przeżył taką sytuację na własnej skórze. Nie zrażajcie się do tej gry jeśli wam nie wychodzi. Pamiętajcie "Nauka czyni mistrza".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto wspomnieć także o rangach, które poniekąd odzwierciedlają nasze umiejętności. Dodatkowymi aspektami tej gry są różnorodne eventy i misje. Te pierwsze są dla graczy, którzy chcą spróbować czegoś nowego, ponadto biorąc udział w eventach mamy szansę na zdobycie unikatowych skórek. Misje to bardzo ciekawy dodatek, który urozmaica grę. Osobą, które lubią tego typu dodatki na pewno się to spodoba. Dużo osób narzeka na bugi w tej grze lecz według mnie nie mają one dużego wpływu na rozgrywkę. Mimo dużej ilości błędów studio Daybreak pracuję nad poprawą tej gry. Kiedy robię tą recenzje 18.12.2017r. gra aktualnie jest na darmowym tygodniu, a jeśli ktoś zdecyduje się ją kupić to kosztuje ona tyko 17.99zł. Według mnie to bardzo dobra cena. Bardzo polecam tę grę każdemu kto zastanawia się nad jej kupnem. Gra H1Z1 oferuje dużą ilość wrażeń i emocji.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Aps!k

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
8

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
9

5 najlepszych gier na słaby komputer!

Recenzja bajsik
10

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
Discord