Jak to działa
Livelock (B2P)

Livelock (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

W Livelock przeniesiesz się do świata science fiction i weźmiesz udział w cyber strzelance przy użyciu futurystycznych technologii. Ludzkość otarła się o zagładę podczas wielkiego kataklizmu, a naturalne zasoby stały się dobrem luksusowym. Na domiar złego frakcja Clusterów dąży do zastąpienia ludzi maszynami, a Ty jesteś jednym z niewielu wybrańców, których misją jest zakończyć tyranię robotów i na nowo wprowadzić ludzkość w czas renesansu.

W tej futurystycznej strzelanine doświadczysz niesamowicie szybkiej i dynamicznej rozgrywki utrzymanej w typowej dla tego typu tytułów perspektywie “top-down”. Wybierz spośród trzech zróżnicowanych herosów, którzy dysponują potężnym arsenałem broni oraz różnych nowinek technologicznych. Twoim zadaniem będzie pokonywanie kolejnych poziomów i stopniowe wykańczanie zmasowanych sił wroga. Jeśli stawiasz na duże zróżnicowanie terenów oraz klimatu map, w Livelock znajdziesz to wszystko z łatwością. Każda z jednostek przeciwnika posiada swoje mocne i słabe strony, a dzięki elementowi strategii, będziesz mógł poznać słabe punkty wroga, dzięki czemu odpowiednio dobierzesz taktykę walki.

Strzelanka Livelock opiera się na w głównej mierze a kooperacji pomiędzy graczami. Możesz tworzyć maksymalnie trzyosobowe drużyny, z których każdy gracz kontroluje jednego z trzech bohaterów. Możecie grać zarówno w tryb fabularny, jak i przemierzać generowane poziomy w trybie, który nazywa się “Open Protocol Mode”.

Jeśli szukasz dynamicznej strzelanki na PC, to Livelock spełni Twoje wymagania, a w pełni trójwymiarowa grafika pełna wielu wybuchów i robiących wrażenie efektów specjalnych doda całości charakteru.

Razem wyzwolimy świat spod buta maszyn!

pełny opis gry
Screeny
Livelock (B2P) screenshot1 Livelock (B2P) screenshot2 Livelock (B2P) screenshot3 Livelock (B2P) screenshot4 Livelock (B2P) screenshot5 Livelock (B2P) screenshot6 Livelock (B2P) screenshot7 Livelock (B2P) screenshot8 Livelock (B2P) screenshot9 Livelock (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry
Discord