Jak to działa
Shards of War

Shards of War

Shards of War
4.2 (ocen: 37)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Szukasz odskoczni od innych tytułów z gatunku MOBA? Świetnie! Shards of War zapewni Ci wiele godzin emocjonującej rywalizacji z innymi graczami. Jak w większości gier typu MOBA, podstawowe założenie polega na przedostaniu się do bazy przeciwnika i obrócenie jej w pył. Proste? Nie do końca. Zanim jednak przejdziemy do mechaniki tej gry, warto skupić się na klimacie, który zdecydowanie wyróżnia ją od pozostałych produkcji ze swojego gatunku. Podczas gry w Shades of War towarzyszyć Ci będzie bowiem wyjątkowy klimat futurystycznego świata gnębionego przez konflikty, które są już o krok od doprowadzenia tego uniwersum do upadku.

Dołącz do jednej z dwóch zwaśnionych frakcji i stań u boku Strażników w walce o przetrwanie w Empire City. Są dwie drogi do osiągnięcia tego celu – albo staniesz po stronie brutalnej dominacji, albo opowiesz się za przywróceniem porządku. Niezależnie od tego, jaką ścieżkę obierzesz, weźmiesz udział w rywalizacji po stronie jednej z dwóch pięcioosobowych drużyn. Twoim głównym zadaniem będzie wyeliminowanie Strażników wrogiej drużyny oraz zrównanie z ziemią ich głównej bazy.

Do wyboru dostaniesz jedną z dziesięciu dostępnych postaci. Przyjrzyj się uważnie każdemu z bohaterów, ponieważ posiadają oni zestaw swoich unikalnych umiejętności. Chcesz być tankiem? Supportem? A może wolisz siać zniszczenie z dystansu? Określ się i dołącz do znajomych, aby razem osiągnąć upragniony cel.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie założenia można sfinalizować spontanicznie – tutaj, oprócz bogatego arsenału futurystycznych broni, potrzebny będzie ponadprzeciętny zmysł taktyczny.

pełny opis gry
Screeny
Shards of War screenshot1 Shards of War screenshot2 Shards of War screenshot3 Shards of War screenshot4 Shards of War screenshot5 Shards of War screenshot6 Shards of War screenshot7 Shards of War screenshot8 Shards of War screenshot9 Shards of War screenshot10
Video
Podobne gry