Jak to działa
Shards of War

Shards of War

Shards of War
4.3 (ocen: 34)
Graj Wymień walutę
Opis

Shards of War to gra z gatunku MOBA (rywalizacja na pierwszym planie :), która zgodnie z założeniami polega na przedarciu się do bazy przeciwnika. Co odróżnia ten tytuł od innych? Zdecydowanie klimat produkcji. Całość osadzona jest w futurystycznym świecie, który nękany konfliktami chyli się ku upadkowi.

Dołącz do jednej z frakcji Strażników i walcz w Empire City o przetrwanie! To do Ciebie należy decyzja, czy pragniesz w brutalny sposób zdominować świat, czy opowiadasz się za przywróceniem porządku. W rywalizacji biorą udział dwie drużyny po pięciu graczy. Jak się zapewne domyślasz Twoim głównym cele będzie eliminacja Strażników drużyny przeciwnej oraz zniszczenie ich głównej kwatery. Brzmi łatwo? Cóż... po drodze czekają na Ciebie zabójcze drony oraz wieżyczki strażnicze.

Wybierz jedną z dziesięciu postaci i ruszaj do walki! Oczywiście pamiętaj, że każdy z bohaterów posiada własną, unikatową umiejętność. Atakujący, tank, czy support? Możesz przyjąć rolę najbardziej odpowiadającą Twojemu stylowi gry. Pamiętaj o założeniach taktycznych. Poza sporym arsenałem broni przyszłości, to taktyka często będzie najważniejszym elementem rozgrywki.

pełny opis gry
Screeny
Shards of War screenshot1 Shards of War screenshot2 Shards of War screenshot3 Shards of War screenshot4 Shards of War screenshot5 Shards of War screenshot6 Shards of War screenshot7 Shards of War screenshot8 Shards of War screenshot9 Shards of War screenshot10
Video