Jak to działa
2 0 648 0
18.08.2017

FIFA 18 - Jak dobrze zacząć grę ? (JAK SIĘ WZBOGACIĆ?)

Już niedługo nadchodzi kolejna edycja gry FIFA, jak dobrze zacząć żeby zbudować dobry skład?

Wszyscy gracze początkowo zaczynają z niskim kapitałem, jak więc najszybciej się wzbogacić?

Jednym ze sposobów jest wykupienie z katalogu bonusów, dzięki którym dostajemy 200/500/1000 coinsów premii do każdego rozegranego przez nas meczu.

Kolejnym sposobem jest sprzedaż zawodników, którzy nie są nam potrzebni początkowo każdy gracz jest coś wart więc z pewnościom otrzymamy znaczącą na tym etapie gry ilość coinsów. Należy się również wstrzymać z zakupem popularnych zawodników, na których jest tak zwany ,,hype"" i ich cena jest znacząco podbita. Takim zawodnikiem był np. Markus Rashford w FIFIE 17 gdzie początkowo jego cena wahała się w okolicach 10K, a w późniejszych etapach gry kupić go można było w granicach 1500 coinsów.
Metodą zarobku jest wprowadzone w FIFIE 17 SBC. Dużo zadań niesie za sobą pewne ryzyko straty monet, ale są takie na których po prostu nie można stracić, a tylko zyskać, tak było w FIFIE 17 i jestem przekonany, że podobnie będzie w FIFIE 18.

Dzięki SBC można również zarobić przewidując wyzwania na przykład w FIFIE 17 pojawiały się wyzwania ważnych meczy gdzie grały ze sobą np. AC Milana z Romą i wtedy cena piłkarzy tych klubów znacząco rosła nawet o kilka tysięcy, dlatego opłacało się kupić zawodników tych klubów wcześniej i sprzedać ich później z zyskiem.

Pojawiały się również wyzwania ligi gdzie można było ,,zgarnąć'' lepsze wersję piłkarzy. Najczęściej były to gwiazdy takie jak np. Robert Lewandowski, który jest jednym z najlepszych zawodników Bundesligi. By go otrzymać było trzeba wymienić składy z ligi niemieckiej więc logiczne, że ceny piłkarzy z ligi Bundesligi ,,poszły" w górę. W taki sposób osobiście zarobiłem na zawodniku średnio 400 monet.
Następna metoda opiera się na oszczędności naszego portfela, a chodzi o to by kupować rożne karty nie tylko zawodników na licytacjach, a nie od razu na ,,kup teraz'' jest to metoda oparta o cierpliwość, lecz można na niej zaoszczędzić duże ilości coinsow jak i zarobić wystawiając na licytacje kupionych zawodników drożej.

Kolejna metoda jest rodzajem oszczędności połączanej z inwestycja, a polega na zbudowanie drugiego ,,Fitness składu''. Budujemy drugi tańszy skład po to by nasi zawodnicy z pierwszego składu mogli odpocząć, dzięki temu oszczędzamy monety, ponieważ nie musimy kupować drużynowej kondycji, której cena waha się między 900, a 1200 coinsów. Jest to jednak trochę ryzykowna metoda, gdyż może to skutkować na naszych słabszych wynikach w grze.

Artykuł został napisany przed premierą gry FIFA 18 więc mogą zajść drobne zmiany w cenie kontraktów, lecz wszystkie podane metody tyczą się większości edycji gry FIFA i są sprawdzone na wcześniejszy edycjach gry. POZDRAWIAM!!!
FIFA 18 - Jak dobrze zacząć grę ? (JAK SIĘ WZBOGACIĆ?) 5.0 2
2 0
Art napisany przez Szefciu1223

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor