Jak to działa

Wybierz coś dla siebie - darmowe gry online

Lineage2 Jesteś gotowy na klasyczne MMORPG w najlepszym wydaniu? Druga odsłona Lineage to niewątpliwie jedna z ważniejszych pozycji na mapce gier free-2-play.

Lineage2
Gra: Lineage II
400 450
Graj

Assassin Zostań zabójczym łowcą i ruszaj do świata Atreii. Aion sprawdzi Twoje gamerskie umiejętności. Przygotuj się na grę pełną dynamicznej akcji. Asasyni są szybcy, zwinni i wykonują potężne serie morderczych ciosów. Czy potrafisz wykorzystać te walory?

Assassin
Gra: Aion
140 160
Graj

Archer (Łucznik) Walka dystansowa nabiera nowego znaczenia! Łucznicy posiadają spory potencjał i mogą odwrócić losy niejednego starcia. Często uważani za szpiegów i skautów są ważnym elementem każdej drużyny. Pomóż towarzyszom przechylić szalę zwycięstwa.

Archer (Łucznik)
Gra: TERA Europe

Graj

Czołg KV-2 Jeden z najbardziej śmiercionośnych czołgów w War Thunder? Zdecydowanie polecamy KV-2 fanom mechanicznej masakry! Potężne działo powoduje ogromne zniszczenia w czołgach przeciwników. Zyskaj przewagę już teraz i ruszaj do pełnej wyzwań walki!

Czołg KV-2
Gra: War Thunder
450 500
Graj

T-34-85 RUDY Pamiętacie kultowy już czołg z serialu "Czterej Pancerni i Pies"? Możecie brać nim udział w emocjonujących bitwach! Jak sami widzicie Wargaming dba o polskich fanów. Małe ostrzeżenie! Lepiej z RUDYm nie zadzierać!

T-34-85 RUDY
Gra: World of Tanks
650 700
Graj
Aktualności
27.07.2017 Konkurs dla prawdziwych Bohaterów!
Wskakuj do Hero Zero i baw się razem z nami.
czytaj więcej...
15.07.2017 Potrzebujemy Waszego wsparcia!
Zdobądź bananki za opinię w serwisie Trust Pilot
czytaj więcej...
14.07.2017 Bananapedia kusi banankami
Zmiany w tworzeniu artykułów
czytaj więcej...
14.07.2017 Wpadajcie na Dogranockę!
Banankowy kanał YouTube zaprasza
czytaj więcej...