Wybierz coś dla siebie

Archer (Łucznik) Walka dystansowa nabiera nowego znaczenia! Łucznicy posiadają spory potencjał i mogą odwrócić losy niejednego starcia. Często uważani za szpiegów i skautów są ważnym elementem każdej drużyny. Pomóż towarzyszom przechylić szalę zwycięstwa.

Archer (Łucznik)
Gra: TERA Europe
120 140
Graj

SBS - Crossfire Szukasz zwrotnej akcji i masy wyzwań? Crossfire to FPS stworzony z myślą o graczach, którzy cenią sobie dużą i dobrą dawkę rozrywki

SBS - Crossfire
Gra: Crossfire

Graj

Czołg KV-2 Jeden z najbardziej śmiercionośnych czołgów w War Thunder? Zdecydowanie polecamy KV-2 fanom mechanicznej masakry! Potężne działo powoduje ogromne zniszczenia w czołgach przeciwników. Zyskaj przewagę już teraz i ruszaj do pełnej wyzwań walki!

Czołg KV-2
Gra: War Thunder
800 900
Graj

Assassin Zostań zabójczym łowcą i ruszaj do świata Atreii. Aion sprawdzi Twoje gamerskie umiejętności. Przygotuj się na grę pełną dynamicznej akcji. Asasyni są szybcy, zwinni i wykonują potężne serie morderczych ciosów. Czy potrafisz wykorzystać te walory?

Assassin
Gra: Aion
170 200
Graj

T-34-85 RUDY Pamiętacie kultowy już czołg z serialu "Czterej Pancerni i Pies"? Możecie brać nim udział w emocjonujących bitwach! Jak sami widzicie Wargaming dba o polskich fanów. Małe ostrzeżenie! Lepiej z RUDYm nie zadzierać!

T-34-85 RUDY
Gra: World of Tanks
750 850
Graj
Aktualności
15.12.2016 ZGARNIJ PlayStation 4! - KONKURS!
Dziwnym zbiegiem okoliczności znalazła się u nas konsola Playstation 4.
czytaj więcej...
15.11.2016 Polecaj i zgarniaj!
Polecaj nasz portal i zgarniaj nagrody z rankingu!
czytaj więcej...
04.11.2016 Wyniki konkursu dla graczy!
Byłeś aktywny? Wpadaj po bananki!
czytaj więcej...
30.10.2016 Bananabet - graj o nagrody!
Nie masz wystarczająco bananków aby odebrać nagrodę? Teraz możesz o nią zagrać!
czytaj więcej...