Jak to działa

Star Conflict

4.3 (ocen: 191)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Star Conflict

Star Conflict to dynamiczna gra akcji MMO, która przeniesie Cię na pokład kosmicznego statku, którym pokierujesz w olbrzymich bitwach międzygalaktycznych flot! Galaktyka została podzielona pomiędzy gwiezdne imperia i niezależne grupy najemników. W odległym zakątku kosmosu, Sektorze 1337, czas jakby się zatrzymał. To właśnie tutaj odkryto ruiny wielkiej cywilizacji Obcych. Dołącz do jednej z frakcji i zanurz się w niebezpiecznej przygodzie!

Obejmij dowództwo nad całą flotą kosmiczną, począwszy od zwrotnych statków zwiadowczych, a skończywszy na ciężkich krążownikach dysponujących potężną artylerią i rakietami. Przyjdzie taki czas, że Twoja flota nie będzie miała sobie równych!

Jeśli tylko masz na to ochotę, możesz odłączyć się od stacji dokującej i przemierzać kosmiczne kolonie podbite przez rasę obcych. Rozwiązuj zadania, zdobywaj cenne przedmioty, buduj statki i zawiązuj sojusze z innymi graczami lub rywalizuj z nimi o dominację w kosmosie.

Każdy statek nadaje się do realizowania innych strategicznych misji. Zwiedzaj krainy, trop swoich wrogów i czerp korzyści z lukratywnych sojuszy. Pomoże Ci w tym imponujący arsenał broni i gadżetów, które zdobędziesz lub wytworzysz.

Łącz się w grupy wraz ze znajomymi i razem stwórzcie śmiercionośny szwadron elitarnych pilotów. Wykonujcie razem misje PvE lub bierzcie udział w potyczkach PvP z innymi graczami, w których podejmiecie walkę o kontrolę nad terytoriami.

Rozwijaj umiejętności, ulepszaj swoją armadę i doprowadź swoje zdolności strategiczne do perfekcji. Zmiażdż wroga wjeżdżając w niego z potężną siłą lub czaj się na rubieżach, aby zaskoczyć go znienacka!

pełny opis gry
Screeny
Star Conflict screenshot1 Star Conflict screenshot2 Star Conflict screenshot3 Star Conflict screenshot4 Star Conflict screenshot5 Star Conflict screenshot6 Star Conflict screenshot7 Star Conflict screenshot8 Star Conflict screenshot9 Star Conflict screenshot10
Video

Star Conflict wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Pentium 4 / AMD Athlon II
 • 4 GB
 • NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000)
 • 6 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat