Jak to działa

World of Warships

4.6 (ocen: 400)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis World of Warships

World of Warships to sieciówka dostępna na PC łącząca w sobie elementy MMO i symulacji bitew morskich. Już dzisiaj możesz dołączyć do tysięcy zafascynowanych graczy i wkroczyć na szerokie wody, nie płacąc ani złotówki za przyjemność z grania!

World of Warships to symulacja, która stawia przede wszystkim na rozgrywkę sieciową, przez co nie posiada ona określonej linii fabularnej. Chodzi o jak najlepszą zabawę, aby gracze mogli wczuć się w klimat wojny toczonej na morzu i doświadczyć epickich bitew z lat 1900-1950, z największym udziałem statków i broni z II Wojny Światowej.

Wybieraj spośród okrętów należących do floty USA, ZSRR, Wielkiej Brytanii, a nawet Japonii. Dobieraj statki według własnego upodobania, ponieważ w drużynie można łączyć statki w dowolne kombinacje.

W tej morskiej grze MMO doświadczysz potyczek pomiędzy dwiema drużynami, w której każdy gracz kieruje osobnym statkiem wojennym. Do wyboru są cztery klasy: krążowniki, niszczyciele, lotniskowce oraz pancerniki. Każda z nich ma swoje mocne i słabe strony, dlatego istotne jest, aby jak najlepiej zbalansować swoją drużynę.

Podczas bitwy będziesz mógł przełączać pomiędzy kontrolowanymi jednostkami i otrzymasz możliwość udoskonalania swoich jednostek oraz odblokowywania poszczególnych gałęzi drzewek rozwoju.

Rywalizuj z innymi graczami w kilku różnych trybach PvP lub połącz siły ze swoimi przyjaciółmi w potyczkach ze sztuczną inteligencją. Niezależnie od tego, który tryb wybierzesz, frajda, jaką oferuje ta symulacja bitwy morskiej jest po prostu nieopisana.

pełny opis gry
Screeny
World of Warships screenshot1 World of Warships screenshot2 World of Warships screenshot3 World of Warships screenshot4 World of Warships screenshot5 World of Warships screenshot6 World of Warships screenshot7 World of Warships screenshot8 World of Warships screenshot9 World of Warships screenshot10
Video

World of Warships wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz / AMD FX-4170
 • 2 GB
 • GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 2900 XT
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat