World of Warships

World of Warships
4.7 (ocen: 166)
Graj Wymień walutę
Opis

Morskie starcia w zasięgu Twojej ręki! World of Warships to sieciowy symulator statków wojennych, za którego odpowiedzialne jest studio Wargaming.net. Wysoki realizm walk oraz odwzorowanie dostępnej w grze floty na przykładzie rzeczywistych odpowiedników to dwa główne elementy tej produkcji. Zresztą ogromna rzesza fanów skupiona wokół tego tytułu jest świadectwem jego sukcesu :)

Twoim zadaniem będzie przejęcie dowodzenia nad jednym, konkretnym statkiem. Oczywiście pamiętaj, że każdy z tych pływających kolosów posiada zarówno mocne jak i słabe strony, a co za tym idzie zmysł taktyczny będzie nieodzownym elementem każdej z walk. Zmiana warunków pogodowych nieraz pokrzyżuje Ci szyki - sztormy, mgła. To tylko niektóre z niebezpieczeństw, a każdy błąd może być wysoce kosztowny.

Gra ta nastawiona jest na wieloosobową rywalizację. Do swojej dyspozycji masz kilka trybów rozgrywki jak np. krótkie kampanie lub otwarte bitwy. Poza tym możesz wraz ze znajomymi stworzyć własny klan, aby prowadzić równie emocjonujące bitwy drużynowe.

pełny opis gry
Screeny
Video