Jak to działa

Fugue in Void

4.0 (ocen: 77)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Fugue in Void

Lubisz mroczne gry symulacyjne, w których możesz swobodnie spacerować i jednocześnie oglądać różne krajobrazy z perspektywy pierwszej osoby? W tej rozgrywce będziesz mieć możliwość odkrywania najróżniejszych tajemniczych miejsc i zanurzenia się w świecie pełnym dość… mistycznej atmosfery. Niech to niezwykłe doświadczenie rozwija się w Twojej głowie! Pozwól się zainspirować i zanurz się w futurystycznym świecie Fugue In Void.

Gra rozpoczyna się od 10-minutowego wprowadzenia. Po wprowadzeniu będziesz próbował kontrolować własny mózg po znalezieniu się w totalnie nieznanym, nieco mrocznym środowisku. Nie spiesz się odkrywając różne przestrzenie i wsłuchując w fascynującą ścieżkę dźwiękową! Fugue In Void jest to dzieło, które wydaje się być ściśle związane zwłaszcza z kruchością naszej jaźni – będziesz czasami więc dość nieswojo czuł się w większości przestrzeni w grze i miał zawsze pewne poczucie, że w każdej chwili zdarzyć może się… wszystko. Cóż, właśnie taki jest urok dość mrocznych rozgrywek symulacyjnych! Ta gra sprawia, że ​​myślisz naraz o wielu rzeczach – zwłaszcza, gdy mijasz oszałamiającą przestrzeń architektoniczną i wchodzisz w rozmaite przejścia tekstur. To z całą pewnością idealna odskocznia od wszystkich gier pełnych akcji!

Uważaj, bo w Fugue In Void celowo nie ma systemu oszczędzania. Doświadczenie powinno zostać bowiem wykonane tylko w… jednym przejściu. Zatem, nie spiesz się! Zasłoń wszystkie zasłony w pokoju, załóż słuchawki, podkręć muzykę i daj się ponieść rozgrywce!

pełny opis gry
Screeny
Fugue in Void screenshot1 Fugue in Void screenshot2 Fugue in Void screenshot3 Fugue in Void screenshot4 Fugue in Void screenshot5
Video

Fugue in Void wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat