War Thunder

War Thunder

War Thunder
4.6 (ocen: 293)
Graj Wymień walutę
Opis

War Thunder to gra symulacyjna stworzona przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment. Gra skupia się na dwóch rodzajach wojennych potyczek: lotniczych oraz pancernych.W tych pierwszych sterujemy samolotami głównie z czasów II Wojny Światowej i późniejszymi. Te drugie oferują nam naziemne potyczki najsławniejszymi znanymi czołgami (także tymi z okresu II Wojny Światowej).

Gaijin Entertainment skupiło się głównie na części symulacyjnej gry. W War Thunder ma znaczenie to gdzie trafiamy naszymi pociskami. Odstrzelenie skrzydła czy ogona samolotu kończy się jego spadnięciem, a trafienie w magazyn amunicji albo bak z paliwem czołgu skończy się jego spektakularnym wybuchem. Żeby taki poziom realizmu osiągnąć producent musiał skupić się na poprawnej modułowej budowie modeli samolotów oraz pojazdów. Chyba nie musimy dodawać, że sprostał zadaniu :). Modele w grze są przepięknie i bardzo realistycznie wykonane, pola walki również.

Gra godna polecenia każdemu fanowi wojennych potyczek i nie tylko :)

pełny opis gry
Screeny
War Thunder screenshot1 War Thunder screenshot2 War Thunder screenshot3 War Thunder screenshot4 War Thunder screenshot5 War Thunder screenshot6 War Thunder screenshot7 War Thunder screenshot8 War Thunder screenshot9 War Thunder screenshot10
Video