Jak to działa
War Thunder

War Thunder

4.6 (ocen: 1324)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis War Thunder

Czujesz zapach wojny w powietrzu? To nie przypadek. War Thunder, gra MMO osadzona w klimatach lotnictwa i pojazdów pancernych z okresu od drugiej wojny światowej aż po wyścig zbrojeniowy między USA i ZSRR sprawi, że zatracisz się w niej bez pamięci!

W War Thunder będziesz przebierać wśród niezliczonych maszyn militarnych, które zostaną oddane w Twoje ręce na różnych mapach i podczas wielu scenariuszy. W tym niesamowicie emocjonującym symulatorze wojny skorzystasz z arsenału należącego niegdyś do armii ZSRR, Niemiec, Japonii, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Każda z maszyn posiada odrębne statystyki charakterystyczne dla swojej jednostki, a szeroka dokumentacja specjalistyczna idealnie odwzorowuje ich rzeczywisty potencjał. Niszcz wrogów przy pomocy zwrotnych i lekkich samolotów lub odpieraj ich ataki z wieży przeciwlotniczych i dosłownie sprowadzaj ich na ziemię!
Weź udział w starciu z trzydziestoma graczami podzielonymi na dwa wrogie składy. W zależności od tego, jaki tryb wybierzesz, będziesz mógł korzystać jedynie z czołgów lub samolotów, chyba że wolisz zabawę łączoną – taka opcja też została przewidziana dla graczy.

Dzięki niesamowicie szczegółowemu systemowi fizyki oraz zniszczeń doświadczysz realistycznych wrażeń za sterami swojego pojazdu. Wszystko zostało na tyle wiernie oddane, że całkowita eliminacja przeciwnika następuje dopiero w momencie zniszczenia struktur istotnych dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu lub wtedy, gdy jego załoga straci przytomność.

W War Thunder zostaniesz przeprowadzony przez szereg misji treningowych, co sprawi, że gra będzie jeszcze bardziej przystępna. Dlatego nie musisz się martwić, jeśli jesteś wojennym żółtodziobem – dla takich też jest miejsce w tym dynamicznym MMO.

Wzbij się na wyżyny militarnej rozwałki i siej pogrom wśród przeciwników!

pełny opis gry
Screeny
War Thunder screenshot1 War Thunder screenshot2 War Thunder screenshot3 War Thunder screenshot4 War Thunder screenshot5 War Thunder screenshot6 War Thunder screenshot7 War Thunder screenshot8 War Thunder screenshot9 War Thunder screenshot10
Video

War Thunder wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2.2 GHz
 • 4 GB
 • Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon 46XX / NVIDIA GeForce GT 520
 • 8 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat