Jak to działa

Crossout

4.5 (ocen: 280)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Crossout

Możesz mówić, że oczy widziały już wiele, ale Crossout z pewnością zmieni Twoje postrzeganie gier MMO. Wcielisz się tutaj w rolę mechanika wojennego, który włansoręcznie konstruuje pojazdy i bierze nimi udział w wielkiej wojnie maszyn.

W Crossout znajdziesz to, co najlepsze w World of Tanks, opakowane w postapokaliptyczny klimat, który wszyscy fani Mad Maksa powinni doskonale kojarzysz. Ty z kolei siadasz za sterami własnego pojazdu bojowego, aby wziąć udział w meczach rozgrywanych na wielkich mapach.

Pojazdy w tej wojennej grze MMO nie są z góry określone. To do Ciebie należy stworzenie własnego pojazdu i wyposażenie go w odpowiedni sprzęt. Początki bywają trudne, dlatego najpierw dostaniesz do dyspozycji skromnie opancerzony łazik wyposażony w jedno działko. Nie musisz się jednak martwić, bo z czasem - kiedy już pokonasz pewną ilość wrogów i zdobędziesz wymagane doświadczenie - uzyskasz dostęp do innych elementów, takich jak koła, broń, czy zaawansowane pancerze. Możesz więc skończyć z potężnym monster truckiem, przed którym wszyscy będą uciekali w popłochu.

W Crossout swoje miejsce znajdą też entuzjaści majsterkowania przy częściach, bo ich ogromny wachlarz daje pokaźne możliwości zmiany wyglądu pojazdu lub jego parametrów. W dostępnym ekwipunku znajdziesz m.in: piły mechaniczne, rakiety, systemy wspomagające, generatory niewidzialności, drony i mnóstwo dodatków estetycznych.

Przemierzaj pola bitwy swoim mechanicznym postrachem i siej zniszczenie na mapach, obserwując ich skalę w miarę trwania meczu!

pełny opis gry
Screeny
Crossout screenshot1 Crossout screenshot2 Crossout screenshot3 Crossout screenshot4 Crossout screenshot5 Crossout screenshot6 Crossout screenshot7 Crossout screenshot8 Crossout screenshot9 Crossout screenshot10
Video

Crossout wymagania

 • Windows 7/8.1/10
 • Intel® Core™ 2 Duo E8500 or AMD Phenom™ II X3 720
 • 4 GB
 • NVIDIA® GeForce® GT 440 or AMD™ Radeon™ HD 5670
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat