Jak to działa

The Outpost Nine: Episode 1

4.3 (ocen: 77)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis The Outpost Nine: Episode 1

Innowacyjna gra pozwoli Ci na tajemniczą i pełną przygód rozgrywkę, która toczy się wśród ciekawych lokalizacji oraz… samotnej kopalni położonej na niewielkim księżycu. Czy jesteś gotów wejść w zupełnie nieznany świat?

Fabuła gry jest bardzo wciągająca – przygotowując statek na przybycie reszty swojej załogi górniczej Outpost, przyjmujesz wezwanie pomocy od najbliższego frachtowca. W trakcie jego przeszukiwań natraficie na dwóch pilotów – jednego potwornie oszpeconego, ale żywego. Niestety, z drugiego pilota zostały tylko… szczątki. Ocalały mężczyzna okaże się być gospodarzem dziwacznego i przestraszonego pasożyta, który narażać będzie Waszą załogę na ogromne niebezpieczeństwo! Rozgrywka zmienia się pomiędzy opowiadaniem wizualnym a przerywnikami, aby następnie doprowadzić do punktu wyjścia. Co ciekawe, gra polega jedynie na… klikaniu. Akcje w grze wybierane są za pomocą menu, a całość rozgrywa się w stylu podobnym do filmu Obcy lub The Thing. Będziesz mieć wrażenie, że stałeś się bohaterem prawdziwego… koszmaru. Kiedy poruszasz się po obiekcie rozwiązując łamigłówki, koniecznie musisz unikać pilota! Robić to możesz poprzez słuchanie brzęczyka skanera ruchu – kiedy zbliżysz się do zarażonego, koniecznie znajdź sobie miejsce do ukrycia!

Jesteś gotowy na eksplorowanie statku i przyniesienie z niego czegoś, co może skazić całą załogę oraz spowodować ogromne niebezpieczeństwo? Jak przed tym uciekniesz? Jeżeli jesteś ciekawy, czy uda Ci się przetrwać ten koszmar, koniecznie odpal The Outpost Nine Episode 1!

pełny opis gry
Screeny
The Outpost Nine: Episode 1 screenshot1 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot2 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot3 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot4 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot5 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot6 The Outpost Nine: Episode 1 screenshot7
Video

The Outpost Nine: Episode 1 wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2.33 GHz
 • 512 MB
 • DirectX: 9.0
 • 150 MB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat