World of Tanks

World of Tanks
4.7 (ocen: 594)
Graj Wymień walutę
Opis

Czy marzyłeś kiedykolwiek żeby usiąść za sterami stalowego olbrzyma? Czy przechodzą Cię ciarki kiedy słyszysz dźwięk 1200 konnego silnika? Jeśli tak, to jest to gra dla Ciebie! Jeśli nie, to i tak ją pokochasz :)

World of Tanks to stworzona przez Wargaming gra MMO, w której głównym celem są wirtualne potyczki między graczami. Każdy z graczy zasiada w czołgu i przypisywany jest do drużyny. Razem z sojusznikami musi pokonać czołgi przeciwnika lub przejąć jego bazę. W grze do wyboru mamy kilkaset czołgów z 7 różnych nacji (najwięcej jest czołgów niemieckich i rosyjskich). Oprócz nacji czołgi dzielą się także na klasy, mamy czołgi lekkie, średnie, ciężkie, niszczyciele czołgów oraz artylerię. Każda z klas bardzo różni się stylem gry i wymaga innego podejścia na polu bitwy.

Wizualnie i dźwiękowo gra jest bardzo przyjemna. Nowoczesna, realistyczna grafika oraz świetne efekty dźwiękowe, bardzo dobrze odzwierciedlają wrażenia z prawdziwego pola bitwy. Należy także wspomnieć o tym, że Wargaming często grę aktualizuje i stara się, aby gameplay'owo jak i graficznie była na czasie.

Czołgiści! Roll out!

pełny opis gry
Screeny
Video