Jak to działa

World of Tanks

4.7 (ocen: 1486)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis World of Tanks

Wejdź z impetem do świata World of Tanks i siądź za sterami czołgu w jednej z najpopularniejszych strzelanin MMO dostępnej na rynku. Przekonaj się, na czym polega sukces tej produkcji i daj się wciągnąć na dobre w epickie bitwy czołgów!

To, co wyróżnia tę strzelaninę MMO od innych produkcji z tego gatunku, to ogromna liczba czołgów i pojazdów pancernych, których w grze jest ponad 300. Doświadczysz tutaj maszyn z różnych okresów historii ludzkości, począwszy od I wojny światowej, poprzez największy i najbardziej krwawy konflikt, jaki kiedykolwiek toczył tę planetę ( II WŚ), aż po czasy Zimnej Wojny. Testuj czołgi z kilku zakątków świata i zdecyduj, czy wolisz czołgi lekkie, czy może widzisz się za sterami ciężkiego niszczyciela.

Nie wszystko dostaniesz tu od razu! Pamiętaj, że w World of Tanks najważniejsza jest realizacja między graczami, a także zdobywanie nowych poziomów doświadczenia. To właśnie one odblokują Ci dostęp do kolejnych maszyn znajdujących się na drzewkach technologicznych przypisanych do każdego państwa.

Zarabiaj kredyty w grze i wykorzystaj je do kupna nowych ulepszeń swoich pojazdów. Przebieraj w gadżetach, stosuj kamuflaż i zdobywaj przewagę nad innymi graczami dzięki innowacyjnym systemom naprowadzającym. Kiedy to Ty dostaniesz w kość, zawsze możesz skorzystać z apteczki, aby wyleczyć siebie lub członków sojuszniczej załogi.

Symulator wojny jakim jest World of Tanks przewiduje wiele trybów rozgrywki, a każda kolejna aktualizacja sprowadza dla graczy coś nowego. Najważniejsze tryby, w jakich weźmiesz udział to bitwa losowa, zespołowa, wojny klanów, szturm, tryb twierdzy i kompania. Weź udział w epickiej bitwie z trzydziestoma innymi graczami, którzy podzieleni są na dwa równe zespoły.

Wejdź do czołgu, pokaż na co Cię stać, dołączaj do klanów i niech lufa Twojego pojazdu sieje strach w szeregach wroga!

pełny opis gry
Screeny
World of Tanks screenshot1 World of Tanks screenshot2 World of Tanks screenshot3 World of Tanks screenshot4 World of Tanks screenshot5 World of Tanks screenshot6 World of Tanks screenshot7 World of Tanks screenshot8 World of Tanks screenshot9 World of Tanks screenshot10
Video

World of Tanks wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core i5-3330
 • 4 GB
 • GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 (2GB)
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat