Jak to działa

Forge of Empires

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Forge of Empires

Forge of Empires to świetna gra strategiczna online, którą możesz się cieszyć z poziomu przeglądarki. Rozpocznij swoją przygodę w epoce kamienia łupanego i wciel się w wodza małej, z początku nic nieznaczącej osady. Na start dostaniesz ledwie kilka namiotów, więc tutaj zmysł taktyka w grach strategicznych okaże się na wagę złota.

Wraz z upływem czasu doprowadzisz swoją osadę do rangi miasta, a z tego powstanie z kolei prawdziwe imperium przeglądarkowe. Udowodnij, że miano przywódcy nie spłynęło na Ciebie za sprawą przypadku – już dzisiaj rozpocznij swoją przygodę z Forge of Empires.

Ta gra strategiczna wiąże z sobą elementy standardowej strategii z budową gigantycznej cywilizacji, a wszystko to oplecione wspaniałą, ponadczasową grafiką. Forge of Empires to jednak dużo więcej niż tylko ładne widoki – to przede wszystkim kolosalna społeczność, która z dnia na dzień się powiększa. Spotkasz tu więc ludzi z całego świata, którym tak samo jak Tobie przyświeca cel budowy swojego własnego imperium.

Tak jak wcześniej już zostało wspomniane, swoją przygodę z Forge of Empires rozpoczynasz od zgromadzenia kilka osadników, którzy wybudują dla Ciebie parę zwyczajnych chatek. Dzięki odpowiedniej taktyce uda Ci się w tej strategii online rozwinąć z tych chatek stolicę, a stawiane sobie coraz to większe cele, doprowadzą Cię do podbicia okolicznych prowincji, dzięki czemu znacznie zwiększysz swoje terytorium. To wcale nie oznacza, że musisz cały czas być online w tej internetowej grze przeglądarkowej. Wręcz przeciwnie, nawet jeśli się z niej wylogujesz, Twoi ludzie nadal będą produkować różnorakie dobra z surowców, a oddziały dalej będą się szkolić, aby pomagać Ci w podboju świata Forge of Empires.

Zbuduj potężne imperium i zawładnij światem internetowych strategii!

pełny opis gry
Screeny
Forge of Empires screenshot1 Forge of Empires screenshot2 Forge of Empires screenshot3 Forge of Empires screenshot4 Forge of Empires screenshot5 Forge of Empires screenshot6 Forge of Empires screenshot7 Forge of Empires screenshot8 Forge of Empires screenshot9 Forge of Empires screenshot10
Video

Forge of Empires wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat