Jak to działa

Lineage II

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Lineage II

Lineage 2 to jedna z najpopularniejszych i darzonych największym szacunkiem gier z gatunku MMORPG. Olbrzymi świat zamieszkany przez ludzi, krasnoludy, elfy i inne rasy, rozbudowany rozwój postaci, a także bitwy o skali tak ogromnej, że trudno wyobrazić sobie bardziej imponujące starcia – to właśnie czeka na Ciebie w Lineage 2.

Lineage przeniesie Cię w świat fantasy, który podzielony jest na trzy duże krainy: Gracię, Aden i Almore. Na początku swoich przygód wylądujesz w lokacji startowej, z której bardzo szybko przeniesiesz się do głównego świata, w którym najwięcej się dzieje w tej grze MMO. Podczas swojej podróży po krainach Lineage zwiedzisz zielone równiny, mroczne podziemia i jaskinie, a także rozległe pustynie – wszystkie te tereny są wypełnione po brzegi potworami, zadaniami i wymagającymi wyzwaniami, które na Ciebie czekają.

Wybierz jedną spośród sześciu dostępnych w grze ras – możesz wcielić się w orka, elfa, człowieka, mrocznego elfa, krasnoluda, czy skrzydlatego kamaele. Oprócz tego czeka na Ciebie kilka wyjątkowych klas rozbijających się na kolejne podprofesje.

Każdy przedmiot w tym owianym legendą MMORPG jest możliwy do ulepszenia, a surowce, które zbierzesz w trakcie epickich wypraw posłużą Ci za materiał do wyrabiania najbardziej mocarnych broni i zbroi, których użyjesz podczas rozgrywek PvP na masową skalę polegającym na przejmowaniu kontroli nad zamkami, a także uczestnicząc w bitwie przeciwko niebezpiecznym stworom.

Od 23 kwietnia 2013 roku Lineage doczekało się oficjalnego polskiego serwera, a gra zyskała też swoją kinową lokalizację. Dlatego jeśli dotychczas język był dla Ciebie barierą nie do przejścia, dzisiaj to tylko marna wymówka przed odkryciem szeregu zniewalających atrakcji, którą oferuje ten gigant MMO.

pełny opis gry
Screeny
Lineage II screenshot1 Lineage II screenshot2 Lineage II screenshot3 Lineage II screenshot4 Lineage II screenshot5 Lineage II screenshot6 Lineage II screenshot7 Lineage II screenshot8 Lineage II screenshot9 Lineage II screenshot10
Video

Lineage II wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Pentium 4 3.0 GHz
 • 1 GB
 • NVIDIA GeForce 6600 GT or ATI Radeon X1600
 • 20 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat