Jak to działa

MovieStarPlanet MSP

4.6 (ocen: 1128)
Gry z odznakami Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis MovieStarPlanet MSP

Chcesz stać się prawdziwą gwiazdą filmową? Jest to możliwe dzięki grze Movie Star Planet! Rozpocznij swoją przygodę z msp już dziś, zatracając się w świecie kasowych produkcji filmowych. Zacznij od stworzenia unikatowej postaci, która będzie Twoim alter ego w aktorskim świecie moviestarplanet. To właśnie tutaj będziesz mieć możliwość zdobywania punktów umiejętności, podbijania swojego aktorskiego doświadczenia i zarabiania dostępnej w grze waluty – pozwól, aby Twoja kariera nabrała prawdziwego… rozpędu!

Twoim zadaniem będzie także kupowanie różnych przedmiotów, które pozwolą na udekorowanie prywatnej posiadłości – może właśnie tak stworzysz wraz ze swoimi przyjaciółmi miejsce do kultowych spotkań? Jeżeli szukasz rywalizacji, koniecznie dołącz do minigier msp, w których walczyć ze sobą może jednocześnie kilku uczestników – czekają na Ciebie liczne konkursy na najlepsze stylizacje, quizy czy castingi. Zbieraj więc punkty doświadczenia, zdobywaj znakomite nagrody i daj się ponieść twórczej fantazji!

Pamiętaj o tym, że systematyczna gra jest niezwykle ważna – codziennie bowiem pojawiają się tu prezenty, w jakich ukryte są StarCoins, czyli waluta gry. Pojawiają się także punkty Fame, jakie potrzebne są do wbijania kolejnych poziomów. Koniecznie nawiązuj nowe znajomości i zbieraj autografy – one również będą dawały sporo punktów do Fame! A może zdecydujesz się na kupno VIP-a? Dzięki temu zyskasz dostęp do różnych ekskluzywnych rzeczy w moviestarplanet! Stań się ikoną mody, zbieraj piękne kolekcje strojów, zmień całkowicie swój wygląd i znajdź swój oryginalny styl! A może chcesz mieć małe zwierzątko domowe? Pamiętaj, że Movie Star Planet kręci się wyłącznie wokół… Ciebie.

Wymyślaj ciekawe filmy, obsadzaj siebie i swoich znajomych w najlepszych rolach, czatuj ze znajomymi i podziwiajcie nawzajem swoich bohaterów. Uwolnij swoją kreatywność, zdobywając Fame i… stań się gwiazdą! Na bananki.pl czeka na Ciebie cała masa zabawy – Movie Star Planet to miejsce, które z radością przywita Cię w dowolnym momencie!

pełny opis gry
Screeny
MovieStarPlanet MSP screenshot1 MovieStarPlanet MSP screenshot2 MovieStarPlanet MSP screenshot3 MovieStarPlanet MSP screenshot4 MovieStarPlanet MSP screenshot5 MovieStarPlanet MSP screenshot6 MovieStarPlanet MSP screenshot7 MovieStarPlanet MSP screenshot8 MovieStarPlanet MSP screenshot9 MovieStarPlanet MSP screenshot10
Video

MovieStarPlanet MSP wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat