Jak to działa
MovieStarPlanet MSP

MovieStarPlanet MSP

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis MovieStarPlanet MSP

Stań się prawdziwą gwiazdą w MovieStarPlanet - msp i daj się wciągnąć do świata kasowych produkcji filmowych! Swoją przygodę rozpoczniesz od stworzenia indywidualnej postaci, która będzie stanowiła Twoje alter ego w aktorskim światku. Zdobywaj punkty doświadczenia oraz dostępną w grze walutę, aby nadać swojej karierze prawdziwy rozpęd.

Kupuj przedmioty, aby udekorować swoją posiadłość i sprawić, że stanie się kultowym miejscem spotkań. Szukasz rywalizacji? Dołącz do minigier, w których może brać udział równocześnie kilku uczestników. Quizy, konkursy na najlepsze stroje, castingi to tylko niektóre z czekających na Ciebie wyzwań. Zbieraj punkty doświadczenia uczestnicząc w dostępnych w grze aktywnościach i zdobywaj wyśmienite nagrody robiąc to co lubisz najbardziej - grając w MSP.

Czas na porady dla najwytrwalszych graczy:
1. Graj systematycznie! Codziennie pojawiają się nowe malutkie prezenty, w których ukryte są StarCoins (waluta w grze) oraz punkty Fame (składają się one do lvl'a) z tego co pamiętam są tam 2 prezenciki (w 1 jest 200 punktów Fame oraz 50 StarCoins.
2. Miej wielu przyjaciół w grze! Możesz poprosić o jakieś prezenty albo autograf (gdy dostajesz autograf dostajesz dużo punktów Fame.)
3. Kup vip'a! (wstawię cennik w miejscu na plik.) niektóre są tańsze, a inne droższe. Im droższe, tym więcej jest w nich StarCoins, Diamonds i różnych dodatków. Kupując VIP zyskujesz również dostęp do różnych ekskluzywnych rzeczy w grze.
Podsumowując, warto grać systematycznie, kupić VIP'A, oraz poświęcić nieco czasu. Oczywiście VIPa i Diamenty możecie zdobyć grając na Banankach! Do dzieła!

pełny opis gry
Screeny
MovieStarPlanet MSP screenshot1 MovieStarPlanet MSP screenshot2 MovieStarPlanet MSP screenshot3 MovieStarPlanet MSP screenshot4 MovieStarPlanet MSP screenshot5 MovieStarPlanet MSP screenshot6 MovieStarPlanet MSP screenshot7 MovieStarPlanet MSP screenshot8 MovieStarPlanet MSP screenshot9 MovieStarPlanet MSP screenshot10
Video
Podobne gry
Discord