Jak to działa
0.0 0 238 0
26.06.2017

Clockwork Tales of Glass and Ink gra z maszynami

Clockwork Tales of Glass and Ink to gra stworzona przez Polskie Studio Artifex Mundi. Gra została wydana 8 sierpnia 2013 roku. W grze wcielamy się w siostrzenice pewnego wujka, który mieszka w małym miasteczku, w którym od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy takie jak wstrząsy ziemi. Przyjeżdżamy do niego w odwiedziny. W mieście panuje wielka mgła, więc wchodzimy do Hotelu obok nas. W nim zauważamy Inka czyli naszego wujka, który stoi i czeka na nas. Idziemy do niego. Wchodzimy z nim do jego pokoju, gdy nagle ścianę jego pokoju rozwala gigantyczny robot, który porwał Inka. Ostatnie słowa Inka porwanego przez roboty to '' Uratuj Mateusza''. Mateusz to był cyber-kruk Inka. Znajdujemy go i żeby go naprawić musimy naładować jego kostkę. Ładowarkę do kostki znajdziemy w drugim pokoju, do którego możemy wejść po jakimś czasie grania.
W pokoju, do którego znajdziemy ładowarkę do kostki Mateusza znajdziemy również elektronicznego wija gąsienice, który nas zaatakuje i zrobi nam zdjęcie. Gdy naprawimy Mateusza, Mateusz stanie się naszym towarzyszem do końca gry. Będzie nam pomagał w sięgnięciu czegoś i tym podobnych sprawach. Gdy zaatakuje nas ponownie wij, Mateusz go przegoni. Po wyjściu z Hotelu, gdy przejdzie mgła możemy swobodnie chodzić po małym miasteczku. Podstępem zakładając strój żołnierza Barbera możemy przedostać się na pokład statku Barbera. Możemy dostać się do kabiny ze sterami. Dzięki naszemu przebraniu nikt z żołnierzy nie rozpozna w nas, że jesteśmy siostrzenicą Inka. Grając jakiś czas na pokładzie statku możemy odlecieć paralotnią gdzie tylko chcemy. Niestety w trakcie drogi atakuje nas robot Barbera i spadamy przed Zamek Barbera.
Po kilku minutach grania przed zamkiem możemy wejść do zamku lecz gdy otworzymy bramę zaatakuje nas Robot. Trafiamy do celi w zamku. Na tym etapie gry już skończę ponieważ rozpisanie całej gry zajęło by mi kilka godzin i przekroczyło by mi to 2000 znaków, więc poprzestańmy na tym momencie. Gra posiada także edycję kolekcjonerską, w której jest między innymi dodatkowy rozdział, w którym wcielamy się w Profesora Inka, szkice koncepcyjne, tapety itp. Grę oceniam na ocenę 9/10 i jakby co grę możecie nabyć na platformie gier Steam, gdzie aktualnie gra znajduje się na wielkiej wyprzedaży, w której są wszystkie gry od Artifex Mundi -60% oraz -70%. Mały Spoiler: Gra skończy się porażką Barbera i naszym zwycięstwem. Ja grę oczywiście wam polecam i powodzenia w grze. Możecie się spodziewać kilku kolejnych gier od Artifex Mundi w artykułach moich. Pozdrawiam Szymon.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
4

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
5

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
6

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
9

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
10

World of Warships Recenzja Emile Bertin czyli francuskiego krążownika V poziomu

Recenzja Seweryn_16
Discord