Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 8 3058 0
03.07.2017

CS:GO Trening movementu, prefire'ów

Witam wszystkich, którzy chcą poprawić swój movement oraz umiejętność prefire'owania
Co to jest movement? Jest to sposób poruszania się po mapie, umiejętność wykonania trudnych lecz przydatnych skoków. Movement jest nieodłącznym aspektem, który trzeba trenować, aby być jak najlepszym graczem. Lepszy movement to nieoddzielny aspekt wyższej rangi. Na niższych rangach zazwyczaj gracze mają słabszy movement, lecz trening czyni mistrza!:)
Co to jest prefire? Jest to strzelanie jeszcze przed zobaczeniem przeciwnika, więc do tego też podchodzi znajomość miejscówek, na których może się ustawić przeciwnik. Prefire'owanie jest także ważnym aspektem, ponieważ niby wychodzimy na przeciwnika my, a nie on więc mamy gorszą pozycję, ale rozpoczynamy strzelanie przed jego zobaczeniem, więc możemy zabić przeciwnika przed jego strzałami- może nie zdążyć zareagować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Movement
Na górze widzicie jak wygląda taka mapka. Wiem, że na początku idzie to strasznie, ale jak się wyuczycie danego skoku możecie zaskoczyć przeciwnika. Jednak movement to nie same skoki lecz także inne aspekty, np. umiejętność chodzenia w boku i nagłego stanięcia w miejscu oraz strzelenia. Nie doświadczony gracz nie ogarnie tego, co doprowadzi do tego, że jego pocisk poleci nie w miejsce, w które celował. Movement możemy również trenować przez robienia znanego prawie wszystkim BH ( Bunny Hop ). Na początku włączcie mapkę np. Dust II i wywalcie boty, ustawcie czas np. na 20 minut, włączcie podgląd prędkości i przez ten cały czas próbujcie robić BH. Czemu na Dust II? Ponieważ tam jest dużo płaskiego miejsca, np. na TT spawnie, na longu, jest długa płaska powierzchnia do treningu. Jeżeli będzie Wam dobrze wychodził BH na płaskiej powierzchni, spróbujcie BH-opować na płaskiej powierzchni obok skrzynek. Możecie wchodzić także na serwery BH, gdzie co prawda macie AutoBH, lecz wyrobicie sobie ruchy myszką, nie będziecie tacy drewniani. I wyczujecie czy zawrócić myszką czy nie. Istnieją skrypty na skok z kucaniem w locie, który gwarantuje wskoczenie na wyższe skrzynie np. ma mapie Mirage na bombsite A, gdy kucamy w locie manualnie, nie przez skrypt wymaga to wprawy, a gdy wgramy sobie taki skrpyt to będzie to automatycznie się działo. Ja sam nie korzystam z tego, ale wiem że niektórzy tak robią, moim zdaniem to nie jest dobre w szczególności dla początkujących graczy. którzy chcą umieć tam wskoczyć, ponieważ tak naprawdę to i tak nadal tego nie umiemy wykonać. Przez bardziej doświadczonych graczy to może być używane, ponieważ zazwyczaj oni już potrafią wykonać dany skok. Ale to nie pretekst, żeby nie trenować movementu! Trening czyni mistrza:)
Link do mapki
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314892291
Linki do innych mapek treningowych:
-Longjumpy, strafing http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=401516489
Autor innych mapek treningowych:
http://steamcommunity.com/id/Yesber/myworkshopfiles/?p=1
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
2. Prefire
Trening prefire także jest ważny, ponieważ gdy dostaliśmy informację, że przeciwnik stoi za rogiem, my już wiemy gdzie on jest, więc zaczynamy strzelać przed jego zobaczeniem. Lecz jeżeli będziemy mieli celownik za nisko albo za wysoko przeciwnik będzie miał przewagę, więc trzymanie celownika na odpowiedniej wysokości też jest bardzo ważne. Umiejętność prefire'owania także wyrabia nam odruch jakie miejscówki po kolei sprawdzać, aby nie zostać ostrzelanym na raz z paru miejsc tylko wystawiamy się na jedną pozycję i eliminacja przeciwników będzie prostsza przez te ruchy, które są bardzo ważne. Nawet na rushu jak biegniemy to sprawdzamy miejscówki po kolei, a nie biegniemy i za 4 sekundy sprawdzamy daną miejscówkę, tylko jak rushujemy to sprawdzamy wszystkie miejscówki wokoło.
Link do mapki: ( można zmierzyć się ze znajomymi, kto szybciej zastrzeli przeciwników )
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=740626893
Warsztat autora, tam są mapki treningowe na inne mapy:
http://steamcommunity.com/id/Yesber/myworkshopfiles/?p=1

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, źle coś napisałem napisz to w komentarzu na dole. Jeżeli masz jakieś swoje tematy, które chcesz, żebym o nich napisał także pisz na dole. Wolę pisać o tematach, które ludzie czytają, a nie chcę pisać tylko dla bananków, oczywiście dla tego także piszę, ale żeby było 2 w 1, zbieram bananki i pomagam początkującym, a nie tylko zbieram bananki i piszę bzdury, które w ogóle nie są prawdziwe, są głupie.
Zapraszam również, na mój inny artykuł " CS:GO Trening aima, molotov'ów i smoke'ów ", w którym opisuję jak ja trenuję aima oraz molotov'y i smoke'i, jest to raczej jeden z lepszych sposobów.
Podobało się? Pomogłem? Daj miły wpis na moim profilu Steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198301079692/
Czegoś nie wiesz? Pisz do mnie!
5.0 (głosów: 8)
Art napisany przez BIGWOJ

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Team Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Recenzja Janusz1234567890
2

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
3

Grand Theft Auto V (B2P) GTA Online - najłatwiejszy zarobek.

Poradnik Kubsoon243
4

War Thunder War Thunder - Porządny Symulator

Recenzja znikacz2004
5

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
6

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
7

4Story 4Story - Poradnik Gry

Poradnik Gasior15
8

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
9

ARMA III (B2P) Recenzja : ARMA III (B2P)

Recenzja Cesere
10

CSGO Prime (B2P) Jakub "KUBEN" Gurczyński - O zawodniku!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
Chat