Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.3 4 7085 0
08.06.2017

Jak Wbić Szybko Globala i jak grać

Chciałbym wam powiedzieć jak szybko wbić dużą range w CSGO.
Zacznijmy od podstaw a więc:
1. dobrym sposobem by grac lepiej jest granie z dużo lepszymi
2. Dobrze jest tez naśladować różnych gamerów, oglądać profesjonalne mecze i uczyć się różnych elementów
3. W cs-ie jest workschop i polecam wziąść z niego różne mapki treningowe i trenować godzinami
4. Oczywiste jest tez to aby mieć stałą dobrą liczbę FPS gdyż na meczu z 4FPs-ami nic niezdziałamy
5. Podstawą o której każdy mówi to jest mieć swój dobry team, owszem jest to prawdą ale to więkrzych rangach gdyż jak zaczniemy grac nagle teamem na silverach idąc w góre będziemy wygrywać ale niczego sie nienauczymy i staniemy w pewnym momencie a team się rozpadnie
6. Bądzcie mili dla innych to inni będą mili dla ciebie i będziecie wygrywać powoli w miłej atmosferze
7. Niekrzycz "cyka blyat" "zjebałeś tą akcje" "jestes do niczego" "można było to ugrać" tylko spójrz na to co dobre i powiec że i tak dobrze zrobił bądź poprostu "nice try"
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przy graniu z lepszymi stajemy się lepsi i pniemy się w górę.
Ja osobiście na mapkach treningowych spędziłem ponad 500h cały czas podwyrzszając poprzeczkę by było coraz trudniej i by gra odemnie dużo więcej wymagała oraz bym ja dawał jeszcze więcej od siebie.

Teraz gram na wysokim poziomie z teamem czy bez, coraz częściej gram solo z tzw. "randomami" tak naprawde to wasze szczęście posądzi kogo dostaniecie do teamu i czy wygracie liczy się tagrze wasza gra tak jak zaczniecie grać jak sie przywitacie, czy zaczniecie krzyczeć czy powiecie "hello" czy w teamie będzie zła atmosfera krzyki, wrzaski, toxic, wyzwiska czy jenak pomyślicie że warto byc miłym i uspokajać tych co krzyczą aby wygrać.
Dobry sposobem jest też podniesienie na duchu swoich kolegów mówiąc im że i tak było dobrze „nice try” że nic się niestało odrobimy to. Każde słowo podniesie każdego gracza i zmotywuje do tego aby następnym razem ugrał to i wygrał mecz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W tej Chwili Mam rangę MGE (skrzyżowany kałach) i nie ciągnie mnie wyżej. Lecz uważam że tu zostanę gdyż niepotrzeba mi więcej, niema skinów ani niczego moje eq jest warte max 3Euro gdyż skiny niegrają.

Najgorszym sposobem na wbicie rangi jest tzw. Busting ponieważ nie uczysz się grać ani niczego tylko kto inny gra za ciebie i gdy przestanie cię bustowac zostawi w jakiejś randze g3 a ty jesteś i grasz nadal jak silver więc szybko spadniesz i się niczego nie nauczysz.

Nigdy niestosowałem takiej funkcji wbicia rangi lecz grałem sam i mam 3tys h w cs-ie.

Gry są 4Fun niema co sie denerwować bąć krzyczeć, skiny nie grają wiec to że masz super ekwipunek nie znaczy że jesteś dobry. Ciężka praca, wytrwałość, zarwane noce, wszystko przynosi rezultaty. A jak będziecie się denerować być "toxic" to do was wruci w postaci, bana, zniszczenie kompa, spadek bez powrotu do silvera. Też taki byłem lecz się ogarnąłem i wylądowałem wysoko i niemam zamiaru iśc wyrzej bądz spadać, gram z randomami na spokojnie, niemam swojego teamu ani wymagań ale stosuje to co opisałem w drugim punkcie i wszystko idzie jak po maśle. Mimo wszystko gry są 4fun ;)
4.3 (głosów: 4)
Art napisany przez ramolus

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

FIFA 18 - Jak dobrze zacząć grę ? (JAK SIĘ WZBOGACIĆ?)

Poradnik Szefciu1223
2

Big Farm Moje odczucia z grą "Big Farm"

Recenzja bieluch10
3

DOTA 2 Recenzja postaci Magnus z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
4

Hero Zero Piękna recenzja gry Hero Zero

Recenzja MichalGOlis
5

Jakie połączenia są dobre w "the binding of isaac" ?

Poradnik xrey69
6

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) Jak zwiększyć FPSY w grze H1Z1

Poradnik KrzychuXD
8

Hero Zero Moja opinia o Hero Zero, czyli gra widziana oczami starego gracza :P

Recenzja LeiTo8631
9

Łowcy Zombi Łowcy Zombi podstawowe wiadomości o grze

Tutorial Light back
10

Ostatni jęk starego świata. Recenzja DLC Ostatnia Jesień do Frostpunka

Recenzja Tybero
Chat