Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 688 0
12.12.2017

Nowa waluta na steam

Poprzez dodanie waluty na Steam w polskich złotych jest o wiele łatwiej oceniać wartość naszych skinów do gry CS:GO jest wile możliwości na przykład 1. swobodne sprawdzenie wartości danego przedmiotu w naszym ekwipunku 2. polska waluta jest dostępna do każdych gier które maja możliwość zdobywania przedmiotów 3. Nie wiadomo czy będzie miało to jakiś wpływ na zakup gier na Steam 5. Będzie to wygodne dla graczy kupujących gry na Steam 6. Będzie automatyczne regulowanie kursu polskiego złotego 7. W wyborach zakupu waluty na Steam przez: Paypal, Paysafecard, i tym podobne 8. Poprzez wprowadzenie polskich złotówek na rynek Steam i sklep Steam wielu deweloperów denerwuje się że ich gry staniały nawet o 5-15 zł dla nas graczy jest to o wiele wygodniejsze ponieważ nie musimy wydawać aż tak wielu pieniędzy na gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Część społeczności Steam jest nie zadowolone że deweloperzy zamienili dolary na polskiego złotego. Deweloperzy są zaszokowani że ich gry staniały nawet o 20 złotych składają skargi i zażalenia do deweloperów Steam, pewnie wkrótce co niektóre gry na platformie Steam zostaną przywrócone do prawidłowej wartości jaką powinny mieć. Nie które gry są bardzo tanie nawet parę złotówek ale można się przy nich świetnie pobawić. Moim zdaniem niektóre gry są o wile przecenione a są po prostu nudne i brak w nich tego dreszczyku emocji i trochę stresu. Na ten moment mam tylko jedna ulubioną grę która mnie zadowala i do tej pory jeszcze nie znalazłem odpowiedniej lub nawet podobnej do tej w którą teraz gram i gra mi się całkiem dobrze i mam w niej przegranych wiele godzin i wcale nie żałuję tych spędzonych chwil.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moim zdaniem jest to bardzo przydatne i to nie ja sam to powiem ponieważ za o wiele mniejsze pieniądze mogę kupić swoja wymarzoną grę na którą zbieram fundusze od wielu miesięcy ,a teraz mogę ja kupić za ponad 20 złotową obniżkę. Kiedyś kupowanie gier na Steam nie było zbyt opłacalne a teraz Valve otwiera nam drogę do niższego kupowania gier na Steam co w wyniku daje nam więcej funduszy w naszym portfelu. Ja nie wyobrażam sobie chodź raz dziennie nie zagrać w moja ulubiona grę jaką jest CS:GO przez zmienienie waluty na Steam zakupiłem wile skinów i przy tym zaoszczędziłem moje ciężko zarobione pieniądze. Przez okres w którym była waluta Euro na Steam nie zakupiłem żadnej gry ale polski złoty otwiera mi drogę do zostawienia paru złotych na Steam za co dziękuję. Deweloperzy Steam robią wszystko aby wyrównać ceny na Steam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LOVE ZUZAA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

Minecraft Jak nauczyć się grać? Poradnik dla początkujących minecrafterów

Poradnik ni.colaa
3

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
4

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
5

World of Tanks AMX 40 - Po prostu Kaczka

Recenzja HansOmen
6

League of Legends League of Legends - Umówienie podstaw

Poradnik Biedaczysko
7

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
8

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
9

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
10

Karty w Clash Royale - Minion Horde

Poradnik TheMaślak
Chat