Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1573 0
16.06.2017

Opinia na temat gry Counter Strike: Global Offensive

Gra Counter Strike: Global Offensive to typowa gra fps. Jeżeli lubisz postrzelać, poćwiczyć swojego aima (celowanie do celu), czy nawet chcesz się wyżyć to ta gra jest dla Ciebie! :)
Cs go oferuje Ci świetną zabawę ze znajomymi, jak i również, gdy grasz sam.
Lecz musisz być ostrożny. Niestety Valve nie rozpracował jeszcze idealnego zabezpieczenia dla osób, które używają wspomagaczy do swojej gry, typu: aimbot (wspomaganie przy strzelaniu, brak odrzutu), wallhack (widzenie przez ściany) czy bunnyhoop (skakanie bez jakiejkolwiek pomyłki, nawet w miejscu).
Oczywiście, Valve stara się na bieżąco banować tych, którzy utrudniają grę innym, ale to nie jest takie proste. Mimo wszystko nawet, gdy zdarzy się, że w swoim lub przeciwnej drużynie będziesz miał cheatera/haxa (jak zwał, tak zwał) to nie rezygnuj od razu z gry. Staraj się wygrać mimo wszystko i pokaż innym, że potrafisz coś ugrać. Nie przejmuj się, jeżeli będą kierowane do Ciebie wyzwiska bardzo negatywne. Na niższych rangach zawsze tak jest. Staraj się udowodnić sobie i innym, że stajesz się coraz lepszy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W tej grze możesz spotkać wiele, ale tak serio wiele różnych, czasem dziwnych osób. Niektóre są to osoby młode, a niektórzy mają nawet po 40 lat i bawią się świetnie. Wiek tak naprawdę nie gra roli, w każdym wieku można się fajnie bawić grając w grę. My gracze coś o tym wiemy, bo od małego graliśmy w rozmaite gry. Niestety jest wiele graczy, przynajmniej na niższych rangach, którzy są strasznie toksyczni i wyzywają nas mimo, że nic złego nie zrobiliśmy. Takich graczy najlepiej wyciszyć i zgłosić za nadużywanie czatu głosowego lub pisemnego. Nie powinniśmy się wściekać za czyjeś błędy. Czasami tak już jest, że trafimy na takich ludzi, nie mamy na to wpływu. Najlepiej to grać swoje, a nóż może coś się ugra, zrobi się jakąś fajną akcje, z której będziesz dumny. ^^
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ta gra jednak potrafi nas czegoś nauczyć pomimo swojej toksyczności ze strony graczy. Dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć, że nie ważne w jak bardzo jesteśmy w złej sytuacji, w każdej chwili możemy wyjść na prostą i to wygrać. Więc mimo przeciwności losu trzeba walczyć o to, czego się pragnie, bo tylko wtedy będziemy szczęśliwi.
Mam nadzieję, że spodoba wam się mój lekko przydługawy artykuł(?). Można to tak nazwać. :D
Trzymam kciuki i życzę powodzenia. ^^
PS. Pochwalcie się w komentarzach jakie macie przeżycia z tą grą i czy również uważacie, że najlepsze podejście do danej gry jest takie, by się dobrze bawić, a najlepiej ze wspólnymi znajomymi czy przyjaciółmi. :D
PS2. Ta gra jest skierowana bardziej do osób, ze stalowymi nerwami (xD)
Nie no, a tak serio, to trzeba być przygotowanym na różne sytuacje, na różne reakcje innych osób i nie można tak łatwo dać się ponieść swoim emocjom, tym bardziej tym negatywnym, bo z tego nic dobrego nie wynika.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ayumiiix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
2

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
3

Stick Fight: The Game - recenzja

Recenzja PanPillager
4

Roblox Roblox - Czy ta gra nie jest niesamowita?

Recenzja Kitsuni
5

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
6

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
9

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat