Jak to działa
4.0 4 1986 0
17.06.2018

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Cześć, jeżeli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie wiesz czym jest gra Counter-Strike: Global Offensive jednak dl pewności zaprezentuje ją tobie. CS:GO wieloosobowa strzelanka, stworzona przez studia Valve Corporation i Hidden Path oraz jedna z najbardziej znanych gier ostatnich lat. Dodam także że jest ona tak popularna że jest to jedyna gra, która na banankach ma swój własny sklep w dziale wydawaj bananki gdzie znajdziemy tylko skiny do broni w CS (niektóre skiny mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy bananków). Ale czy zastanawiałeś się kiedyś Czy istnieje CS GO na przeglądarkę?? bo ja nie. W tym momencie tak naprawdę mógłbym powiedzieć, że czegoś takiego nie ma i zakończyć ten artykuł jednak zamiast tego zaprezentuje gry które w mniejszym lub większym stopniu przypominają słynnego CS.
Jako pierwszy tytuł omówię grę o zacnym tytule Counter Strike wersja na przeglądarkę. Sama produkcja (Jeżeli w ogóle można to tak nazwać) w dość dobry sposób przypomina swojego znanego mistrza. jednak jak na nasze czasy grafika gry jest dosyć biedna i może zniechęcać ale powinniśmy pamiętać że jest to wersja zupełnie darmowa i nie wymaga pobierania co dla osób ze słabszym internetem lub małą ilością pamięci jest dość istotnym faktem. Oprócz tego gra jest w trybie multiplayer czyli możemy zabijać się razem z losowymi osobami których też nie stać na prawdziwego CSa lub naszymi najlepszymi ewentualnie najgorszymi przyjaciółmi. Mimo że produkt nie jest niczym nadzwyczajnym uważam że w sytuacji straszliwej nudy i biedy można go odpalić i cieszyć się zabawą samemu lub ze znajomymi nawet przez kilka godzin.
Pixel Gun 3D to kolejna fajowa gra jednak od innych strzelanek wyróżnia ją fakt że jest to tania podróba aż 2 znanych na całym świecie gier czyli minecrafta i CSa. To wybuchowe połączenie wyszło dość zabawnie i w pewnym sensie może się nawet komuś podobać. Uważam że gra nie nadaje się specialnie do samotnego spędzania wieczoru przed komputerem ponieważ Pixel Gun po prostu zbyt szybko by nam się znudził jednak dzięki temu że jest ona grą multiplayer możemy zebrać razem kilku znajomych i walczyć pojedynczo lub jeżeli mamy trochę więcej przyjaciół produkt oferuje też tryb z podziałem na drużyny. W Pixel Gunie mamy dostępnych kilka map z czego każda ma ciekawy klimat i kilka zakamarków. Oprócz tego możemy walczyć przy pomocy zwykłej drewnianej maczety lub przeróżnych rodzai broni. Gra na pewno jest ciekawa na spotkania i podobnie jak poprzednik może dostarczyć kilka godzin zabawy jednak od CSa różni ją Minecraftowy klimat.
4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
3

MovieStarPlanet MSP Moja opinia o Msp- co o nim uważam i jakie plusy i minusy w nim widzę

Recenzja *_Luna_*
4

3 najlepsze gry bijatyki

Poradnik Jakacz
5

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
6

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
7

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
8

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
10

Recenzja gry Dying Light 2.

Recenzja ThePaZzI
Chat