Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
4.5 8 734 0
09.04.2020

ŁATWA GRA ZA BANANKI :)

Skoro już tu jesteście, pewnie chcecie znaleźć jakąś prostą grę, żeby szybko i łatwo zarobić bananki, lub jesteście fanatykami piłki nożnej. W takim razie, gra Football Team jest idealna dla ciebie i już tłumaczę dlaczego...


Po pierwsze, gry Football Team nie trzeba pobierać - jest to gra online (chociaż jest także dostępna wersja mobilna). Rejestracja jest również szybka i bezproblemowa. Po drugie, do wszystkich zadań za bananki, trzeba wbijać coraz wyższy level - tylko tyle wystarczy aby zdobyć nasze ukochane bananki. To jest również bardzo proste. Przedstawię wam różne sposoby na zdobycie wyższego levela oraz mój ulubiony, który uważam za najłatwiejszy.

---


W grze wyróżniają 3 podstawowe typy paczek: Brązowa, Srebrna oraz Złota.
Im wyższy poziom paczki tym większa szansa, że trafisz w niej dobry przedmiot.
Chcesz koszulkę, spodenki, getry lub korki ulubionego zespołu? Zdobądź je!
Paczki są zdobywane za postępy w grze.

Za te właśnie ubrania/przedmioty dostaje się więcej exp. na zdobycie wyższego levela. Tutaj po prostu trzeba liczyć na szczęście że wylosuje się ubranie/przedmiot z dużą ilością exp. Następnie, klikasz na swój profil, idziesz do szatni ubierasz ubrania które dają ci najwięcej exp.


Rozwijaj klub w którym grasz.
Rozbuduj stadion i zwiększaj swoje dochody.
Awansuj do 1 Ligi i wygraj Mistrzostwo.

Osobiście, nie polecam tej metody gdy gra się tylko po to, aby zdobyć exp -> level -> bananki. Jednak, gdy po prostu gra się w tą grę dla przyjemności, warto rozwijać swój klub itd.


Jednak najważniejszy oraz najłatwiejszy sposób zaraz wam przedstawię i objaśnię zdjęcia....
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na zdjęciu u góry jest pokazany sposób, aby szybko wbijać level – treningi. Aby na to wejść po prostu klikamy zakładkę z piłką o nazwie “treningi”. Jest tam osiem treningów które trzeba ukończyć, aby dostać więcej exp. i jak już się uzbiera ileś tam to wyższy level. Jak widać, na każdym treningu pisze ile zajmie czasu, energii, euro, jaki masz aktualnie poziom w tym treningu, i ile zostało do następnego. Wystarczy kliknąć na dwa treningi, które się chce i poczekać 3 sekundy... I TYLE! Można trenować dwa treningi na raz. Jak się skończą te 3 sekundy (jak ma się wyższy level czeka się o parę sekund dłużej, ale to raczej żaden problem), można trenować następne dwa i tak dalej. Robicie tak aż macie taki level jaki chcieliście, lub aż wam się skończy euro.


Jednak również mam metodę jak szybko zdobyć euro, żeby niezwłocznie kontynuować treningi. To jest na podobnych zasadach do treningu, ale można robić tylko jedno na raz.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Więc tak, w prawym górnym rogu mamy pokazane, ile masz energii, pieniędzy itd.

Klikamy na euro (czyli papierowe zielone pieniądze) i to nas od razu przenosi do pracy. Radzę wybrać pracę, za którą dostaje się jak najwięcej euro. Lecz warto też sprawdzić, ile energii i czasu zajmie nasza praca. Jedna może zająć 0,5 min a inna nawet 6 godzin – oczywiście za dłuższą dostaje się o wiele więcej euro. Tutaj już możecie się dopasować do własnych potrzeb i zdecydować którą wolicie wybrać.
Jak już zdobędziecie tyle euro ile potrzeba, możecie wrócić do treningów.


No i oczywiście jak już zdobędziecie level który musicie, robicie zrzut ekranu (screen shot) i wysyłacie na banankach na potwierdzenie, że zrobiliście to zadanie.

---


Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu. To jest mój pierwszy artykuł i przepraszam, jeżeli zrobiłam coś nie tak ale mam nadzieje, że porady które przedstawiłam były pomocne. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem :)

Jeszcze raz dziękuję, i miłego dnia <3

4.5 (głosów: 8)
Art napisany przez Jagoda13

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
3

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
4

Dead by Daylight - poradnik

Poradnik SamurajKarol
5

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
6

Gacha Life Gacha Life - Jak robić dobre postacie?

Poradnik EmpiL
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
8

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
9

Speedway Manager Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Recenzja xKamileK3
10

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
Chat