Jak to działa
5.0 1 21 0
21.07.2022

House Flipper, czyli jak zostać najlepszym budowlańcem w dziejach ludzkości?

Wstęp

Czołem! Jeżeli kiedykolwiek chcieliście remontować domy to idealnie trafiliście! A więc zacznijmy od początku, House Flipper to gra polegająca na remontowaniu, dekorowaniu, czyli w skrócie zajmowania się domem. Naszym zadaniem jest wcielenie się w przedsiębiorcę, który kieruje swoją firmą remontową. Tym sposobem zarabiamy pieniądze, które możemy zainwestować w inne domy do remontowania, aby w nich zamieszkać, bądź po to, by sprzedać je innym osobom.

Grafika

Uważam, że ten element jest idealnie odwzorowany. Montowanie m.in grzejników wygląda niesamowicie. Warto również wspomnieć o tym, iż twórcy gry dodali do ich produkcji wiele różnorodnych urządzeń jak i map do rozgrywki. Są to m.in bunkry, w których każdy detal jest stworzony z niemałą perfekcją. Warto również dodać, że zabrudzenia na np. podłogach, ścianach wyglądają nieziemsko! Pomimo powyżej wymienionych zalet w House Flipperze są jednak niedociągnięcia takie jak karaluchy, a raczej ich wygląd w samej grze.


Sterowanie

Moim zdaniem sterowanie jest dobrze dopracowane, ale jest tam parę niedociągnięć. Początkujący gracz może mieć problem ze sterowaniem. Jest to spowodowane rozmieszczeniem różnych funkcji po całej klawiaturze. Po części rozumiem twórców, ponieważ chcieli aby ich produkcja była jak najbardziej dopracowana pod każdym względem. Podsumowując sterowanie jest zrobione pod bardziej doświadczonych graczy.


Dodatki


W tytule House Flipper, autorstwa studia PlayWay dodatki to jeden z lepszych elementów rozgrywki. W samej grze możemy skorzystać m.in z dodatków: Pets DLC, Luxury DLC, Garden DLC, HGTV DLC. Jak widać jest ich bardzo dużo, ale ich cena czasami może być większa od samej gry. A jak mówimy o cenie to obecnie produkcja House Flipper jest przeceniona o 50%, kosztuje obecnie 44,99zł, a normalnie musimy się liczyć z wydatkiem ponad 80zł. Promocja kończy się 28 lipca 2022 roku, więc radzę się śpieszyć!

Przystępność


Uważam, że omawiana produkcja jest przystępna dla każdego. Warto również dodać, że twórcy dodali opcję zamiany karaluchów na zbite szkło. Ta funkcja została wprowadzona dla graczy, którzy mogliby się bać karaluchów. Warto wspomnieć, iż ta produkcja posiada język polski.


Podsumowanie


Słowem zakończenia House Flipper to gra warta szerszej uwagi. Grafika jest elementem bardzo dobrze opracowanym i praktycznie nie można się do niczego "przyczepić". Natomiast sytuacja ze sterowaniem wygląda inaczej, ponieważ na początku rozgrywki można się nie połapać "jak to się je". Twórcy dodają aktualizacje mniej więcej co miesiąc. Warto wspomnieć również o dodatkach, a raczej o dużej ilości dodatków. Ale jedną z ich wad jest ich cena.

Finalna ocena gry - 8/10

Grafika - 8/10

Sterowanie - 6,5/10

Dodatki - 7,5/10

Przystępność - 10/10

Cena gry - 7/10

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bartkeczek_

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rail Nation Rail Nation - Gry za bananki #4

Recenzja toya_xd
4

Najlepsze darmowe gry na IOS/ANDRIOD.

Recenzja sandalino
5

League of Legends League of Legends - jak zacząć?

Tutorial evengace
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
8

Roblox Roblox Top 6 fajnych gier

Recenzja Rixiasty
9

Star Stable SSO Recenzja | Trochę o grze dawniej i teraz.

Recenzja Roksanasara
10

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
Chat