Jak to działa
4.8 77 4896 0
10.03.2018

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Na początku nadmienię, że poniższy poradnik nie ma na celu przekazać wiedzy typu: 1. Bananapedia NAJBARDZIEJ dochodowy sposób zdobywania bananków!!! Ponieważ uważam taki artykuł za bezwartościowy, bo każdy, którego inteligencja jest wyższa od poziomu stężenia kwasu siarkowego w powietrzu, powinien zauważyć to sam... (nie potępiam jednak autorów tych artykułów, ponieważ poświęcili swój CZAS! No to myślę, że wszystko wyjaśniłem. GO GIERA!!!
1. Otóż myślę, że powinniście odpuścić sobie fun zone. Dlaczego? To jest nieefektywne! Nie ma sensu spędzać całych godzin przed komputerem żeby zebrać ilość bananków nie wystarczającą na kupienia case'a z cs'a.
2. Błagam was o litość nie doładowujcie bananków za prawdziwe/realne pieniądze. Przecież to chodzi właśnie oto, aby zarabiać bez wydawania pieniędzy!
3. Reklamy, czyli rozmaite zadania sponsorów temat rzeka, ale ja mam pewne obiekcje co do ankiet z nieznanych mi stron i ogólnie do odpowiadania na ankiety (kappa). Proszę o ostrożność. Ale mój kolega mówi (tak jak Marta mówi): najlepsze oferty to są ze zbioru ofert número uno!
4. Teraz zakupy u partnerów. Uważam, że jeśli kupiliście coś u nich to spoko to wykorzystać, ale iść specjalnie do sklepu, aby kupić coś, a potem wykorzystać, lekka przesada. Chyba, że jakiejś rzeczy potrzebujecie. To wtedy macie ową rzecz i dodatkowe bananki.
5. Zadania w grach, to nie jest niestety tak efektywny sposób zdobywania bananków, jak wydaję się, że jest. Dlaczego? Dlatego, że wiele zadań jest bardzo czasochłonnych, ale nie są one wynagradzane dużą ilością bananków. Polecam takie gry jak: Heavy Metal Machins, Goodgame Empire, Warface, World of tanks, War Thunder. Pamiętajcie, że na wykonanie zadania macie tylko czternaście dni!
6. Proponuję również pobrać aplikację bananki na telefon i zainstalować wszystkie aplikację dodaje to nam 150 bananków!
7. Bananapedia szybko, łatwo i przyjemnie poprostu warto. Uważam, że najlepszym rodzajem artykułów są poradniki, ponieważ wystarczy znajomość jednej gry i macie pisania na całe godziny. Postarajcie się pisać bezbłednie, wykorzystujcie polskie znaki, starajcie się być unikatowi/niepowtarzalni, a na pewno wasze artykuły będą przyjmowane, akceptowane i lubiane. Polecam również zaznajomić się z tematem, na który piszecie, bo INTERNET NIE ZAPOMINA.
Na koniec artykułu wspomnę o tym, że jeżeli chcecie coś na banankach wypłacać (w miarę regularnie) to musicie równie regularnie zdobywać bananki i wykonywać zadania.
Do widzenia!
ELO!
4.8 (głosów: 77)
Art napisany przez Seb0L03

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
4

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
5

Jak zdobyć darmowe doładowania?

Poradnik Kubsoon243
6

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
7

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
8

Star Stable Co to jest Star Stable Online i jak zacząć grać?

Tutorial Banankowy grac
9

Roblox Moja recenzja gry Roblox

Recenzja Nex89
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Chat