Jak to działa
5.0 1 1114 0
21.06.2017

Konferencja E3 Microsoft - Co nowego w grach od Microsoftu?

Jak już pewnie większość słyszała - nowa konsola i masa gier!
Osobiście co do tej konferencji mam strasznie mieszane uczucia - niby przedstawiono całkiem dużo, ale mam wrażenie że tych gier był zbyt duży nawał na tak mało czasu. Do tego większość gier według mnie zbędna - a jakie? Zapraszam do dalszej lektury!

Forza Motosport 7 - Trudno na temat tej gry cokolwiek powiedzieć - tymbardziej mi, osobie która się takim gatunkiem za bardzo nie bawi. Jednak muszę wam powiedzieć, że Forza jak to Forza - zapowiedź ta wyglądała jak każda inna poprzednia. Ładniejsza i zapewne lepsza - cóż więcej mówić.

Metro: Exodus - To był najmocniejszy punkt z tych wszystkich gier, które zostały przedstawione. Metro odcisnęło na mnie swoje piętno i było widać, że włożono dość dużo serca w tę grę. Cała masa szczegółów na konsoli - brzmi zachęcająco i jak do tego czasu, dość mało realnie. Odczuć można typowy klimacik dla Metro, ale też gra się bardzo rozwinęła - przynajmniej pod względem grafiki.
Assassin's Creed: Origins - Jakoś nie mam zaufania do twórców Assassina, ale trzeba powiedzieć że zapowiada się ciekawie, intrygująco, ale twórcom trzeba dać czas, aby nie wyszło tak jak ostatnie części - czyli okropnie.

Xbox One X - Długo zastanawiałem się czy o tym tutaj napisać, ale trzeba powiedzieć że wygląda bardzo obiecująco. Sama cena 499 dolarów jakoś bardzo nie odstrasza, a przecież Microsoft celuje w 60 klatek na sekunde oraz 4K. Czy to będzie chodziło w parze? Szczerze mówiąc wątpię, ale poczekajmy na ostatnie słowo twórców. Konsola swoją premierę będzie miała 7 października 2017 roku, czyli tak standardowo przed okresem świątecznym. Podepnę też pod temat tej konsoli to jak zostały przedstawione niektóre niezależne gry pod nową konsolę. Szczerze mówiąc było ich całkiem dużo, ale żadna mnie nie zachwyciła, a był tam chociażby taki tytuł jak Playerunknown's Battlegrounds.
Sea of Thieves - W tym miejscu nie rozumiem "hejtu" wielu osób na tę grę - jak na moje może ona nas całkiem zadziwić, możemy się przy niej świetnie bawić ze znajomymi. Tak przynajmniej to wygląda na obecną chwilę i po tym 2,5 minutowym gameplayu który zdążyłem zobaczyć.

Crackdown 3 - Nie jara mnie kompletnie, wygląda strasznie nudno. Może jest to jedna z tych gier w które trzeba zagrać żeby docenić, ale wątpię!

Anthem - I tutaj pojawia się kolejny najsilniejszy punkcik całej konferencji. O grze znowu nie dowiedzieliśmy się zbyt dużo, ale to co dojrzeliśmy mogło już nas nieźle "zainteresować" - że tak ładnie powiem. Trzeba najzwyczajniej przyznać twórcom że gra wygląda ślicznie, pięknie, ładnie i wiele innych synonimów. Jednak widziałem jak narazie zbyt mało - chcę więcej!

Ogólnie całą konferencję oceniam na plus, chociaż tych minusów też jest troszkę - było momentami nudnawo. Obudziło mnie właściwie tylko Anthem i Metro - na Sea of Thieves się też nie nudziłem, ale to tylko moje prywatne upodobanie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez dawidus887

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
2

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
3

FIFA 17 - przedstawienie gry i moja opinia.

Poradnik lynnSSky
4

Just Cause - "takie w sumie fajne to"

Recenzja wzarek
5

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
6

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
8

Star Stable Gra, w której możesz opiekować się własnym rumakiem i przeżywać niesamowite przygody - poznaj Star Stable!

Recenzja NatalieQ
9

The Pride of Taern Recenzja - The Pride of Taern

Recenzja Tymit
10

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
Chat