Jak to działa
0.0 0 468 0
16.06.2017

Minion Masters. Moba wersja mini

Mało kto słyszał o grze Minion Masters. Najwięcej ludzie ,których zaintrygowała oraz ci ,którzy zdobyli ją za darmo w jednym z wielu giveawey'ów. Nie ma to jak dostać dobrą grę za darmo. Szczególnie lubiane jest to w naszym ojczystym kraju, czego przykładem może być Payday 2.
Czym właściwie jest gra? Na screenach wygląda bardzo prosto. Tak jest, jednak nie jest to wada. Całe zasady to nie wyszkolenie i zręczność w posługiwaniu się każdą postacią. Nie musimy nawet męczyć się z idiotami i botami dodanymi losowo do naszej drużyny. Zostajemy sami z naszą wspaniałością. Oczywiście sami nie damy sobie rady. Przyzywamy sługusów do pomocy. Pomiędzy naszą częścią pola i wrogą są tylko 2 mosty.
Przejęcie go przez przejście po nim sługusa daje nam bonusy do doświadczenia. Jest ono wymagane, ponieważ każda postać ma umiejętności ,które aktywuje się przez zebranie odpowiedniej ilości PD.
Ostateczne jednak wygrywamy grę nie dzięki doświadczeniu ,lecz dzięki sługusom. To oni przechodzą przez mosty i są w stanie atakować piedestał wroga. Tylko jeden bohater jest wyjątkiem i potrafi atakować dzięki jednej ze swoich umiejętności. Jednak gra nie kończy się na tym ,kto wyśle więcej oddziałów. Oddziały walczą ze sobą. Przyzwanie oddziału bądź budynku kosztuje punkty many. Nie odnawiają się szybko w początkowej fazie gry.
Wszystko jednak dzieje się w czasie rzeczywistym ,dlatego taktyka szybkiego rozbrojenia jest dość popularna. Wystarczy ,że w początkowej fazie mocno pokiereszujemy przeciwnika. W późniejszej przyzywamy stronników atakujących tylko budynki (jeśli nie ma budynków pomijają wrogie oddziały i atakują prosto w bazę), Kiedy taktyka wroga staje się bardziej skuteczna ma już bardzo mało punktów życia. Wtedy dobijamy zaklęciami.
Jednak popularność tej taktyki sprawiła ,że staje się bezużyteczna na wyższych poziomach gdzie gracze stosują kontr-taktykę przez co już w 1 minucie wiemy ,że przegraliśmy.
Jest to zatem zminiaturyzowana wersja gry MOBA. Mamy swoiste alejki. Postacie przechodzące między alejkami tworzące taktyczną przewagę (np.: smoki). Żeby zwyciężyć trzeba zniszczyć mrugające coś po stronie wroga. Cały kanon MOBA przepisany do gry z mechaniką Hearthstone
System premium nie narzuca się. Praktycznie wszystko możemy zdobyć za darmo, chociażby zdobywając kolejne Ligii za które nagrodą jest waluta premium. Jeśli mieliśmy tą grę podczas eventu z zapraszaniem do ekwipunku steam dodany został prezent w postaci tej gry. Można ją było wysłać przyjacielowi ,żeby grać wspólne mecze i przez to zdobywać nagrody za zadania.
Prosta gra. Niewygórowany silnik graficzny. Rywalizacja z ludźmi ze steam. Wszystko czego można pragnąć ,jeśli chcemy w coś pograć w przerwie w pracy. Bardzo rzadko zdążają się oszuści przez co przyjemności nic nie zakłóca. Może poza serią 10 przegranych, wtedy wszędzie są sami oszuści. Gra na dłuższą meta strasznie rutynowa. Gra przez 3 godziny z przerwami możliwa, ale nie daje pełnej satysfakcji.
Ocena: 9/10
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
8

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
Chat