Jak to działa
5.0 1 77 0
17.04.2022

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Pewnie wielu z nas chciałoby stworzyć swojego wymarzonego Sima. Jednak nie oszukujmy się- mając do wyboru jedynie to, co oferuje nam podstawowa wersja gry, nie mamy wielu możliwości. Dlatego z pomocą przychodzą mody. I dziś przedstawię Wam 3 mody, które OBOWIĄZKOWO musicie pobrać. Dziś zajmiemy się twarzą i wszystkim co z nią związane.
Pierwszym modem, który jest podstawą są rzęsy. Nie oszukujmy się- rzęsy, które mamy do wyboru w kreatorze wyglądają nienaturalnie i... nie przypominają rzęs. Dlatego z pomocą przychodzi nam mod na rzęsy pod nazwą 3D Lashes Version2 for Skin Detail (Experimental) autorstwa Kijiko. Wyglądają one bardzo estetycznie i pasują do każdej pary oczu. Mamy ogromny wybór zarówno pod względem kolorystycznym jak i ułożenia oraz kształtu. Możemy znaleźć krótkie, naturalne rzęsy, idealne na strój codzienny, a także dłuższe- w sam raz na strój oficjalny. Osobiście używam tych rzęs niemal cały czas i bardzo je polecam.

Kolejnym modem, który chciałabym Wam polecić jest mod na tęczówki. W podstawowej wersji gry mamy tylko parę kolorów do wyboru, co dla graczy jest dosyć ograniczające. Mają one dobrą grafikę, jednak nie są one jakoś specjalnie realistyczne. Z pomocą przychodzi mod autorstwa Pralinesims pod nazwą Snowflake Eyes N113. Są to jedne z piękniejszych modów na tęczówki jakie widziałam. Wyglądają one bardzo realistyczne - widać, że autorka włożyła dużo pracy w ich stworzenie. Realizmu dodaje im przede wszystkim odbite światło oraz widoczne naczynka. Zaletą tego modu jest ogromny wybór kolorów. W gamie kolorów możemy znaleźć kolory naturalne, jak i stworzone idealne dla postaci z bajki. Możemy także znaleźć tęczówki, które zawierają dwa, przechodzące przez siebie kolory. Osobiście używam tych oczu do stworzenia wszystkich postaci w grze. Są to moje ulubione oczy, ponieważ pasują do każdego Sima, dlatego bardzo je wam polecam.

Ostatnimi modami, które wam polecę są mody na piegi. Nie wskażę Wam konkretnego, ponieważ każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o ten element twarzy jedni wolą te nieliczne, nierzucające się w oczy, a inni wolą, gdy są wyraziste i pokrywają całą twarz. Dlaczego go polecam? Uważam, że piegi są bardzo uniwersalne. Bez wątpienia dodają one Simom wdzięku i uroku. Można ich użyć również to tworzenia charakteryzacji i odtwarzania postaci z bajek bądź anime, gdzie piegi są często wyrazistym elementem postaci.

Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi poznaliście ciekawe mody dla Waszego Sima oraz zainspirowałam Was do tworzenia Simów Waszych marzeń. Koniecznie napiszcie jakie dla Was są must have, jeśli chodzi o twarz Simów. Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Planuję także stworzyć więcej artykułów na temat modów, które polecam oraz dzielić się inspiracjami. Dajcie znać o modach jakiej kategorii mam poświęcić kolejny artykuł :) Dziękuję za przeczytanie do końca. Podrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sylwiszel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Goodgame Empire Jak oswoić się z tą grą?

Poradnik werkunia
2

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
3

War Thunder War Thunder - porady dla początkującego żołnierza

Poradnik java102
4

Roblox Czarne myśli?! O co chodzi !

Recenzja XxKolorowaMambaxX
5

3 najlepsze gry bijatyki

Poradnik Jakacz
6

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
7

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
8

Agar io Czyżby mowa o Agar.io? Kilka słów recenzji

Recenzja Kasia678
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

CSGO Prime (B2P) CLG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat