Jak to działa
0 0 66 0
26.08.2017

The Evil Within 2 - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
The Evil Within 2 to gra typu horror która pojawi się w tym roku a dokładnie 13 października 2017 roku, więc już nie długo. Pewnie każdy kojarzy tytuł po swojej poprzedniczce, która zrobiła chaos na rynku gier komputerowych.
Porozmawiajmy teraz na temat fabuły:
[ALERT SPOILER]
W grze główny bohaterem staje się ponownie znany nam z wcześniejszej części gry Sebastian Castellanos. Po pierwszej części nasz główny bohater odkrywa że jego córka Lily nie zginęła w domu podczas pożaru. Po pewnym czasie odbywa podróż do pozornie wyglądającego miasteczka znanego jako Union. Utworzono w tym miejscu nową alternatywną rzeczywistość, która wykorzystuje w dziwny sposób jego córkę Lily. Dlaczego? Po co? Może jakaś zemsta? Tego nie wiem.
Niestety jeżeli jego córka jest ,,uwięziona'' w tej alternatywnej rzeczywistości musi opuścić nasz świat realny i udać się na straszą wyprawę do koszmaru skonstruowanego przez firmę Mobius. Teraz coś o mechanice gry:
Pod względem mechaniki rozgrywki upodabnia się ona swojej poprzedniczki czyli strzelanie,uciekanie oraz kombinowanie. Możemy w różny sposób pokonywać naszych wrogów podobnie jak to bywało w poprzedniczce. Pewnie się zastanawiacie jakie bronie będziemy używać? Znam odpowiedź :)
Na możliwie otwartych konfrontacjach możemy strzelać z broni ciężkiej ( karabin maszynowy,kusza,pistolet) lub po cichu eleminować naszych wrogów ( tutaj właśnie przydaje się nasza kusza). Czasami zdarzają się sytuacją jak bywało w poprzedniczce że najlepszym sposobem aby przeżyć jest uciekanie, ponieważ ta gra nie oferuje nam zbyt dużej ilości amunicji, apteczek.
Tych cudownych przedmiotów których boimy się używać, ponieważ jest nam ich szkoda na jakiegoś wroga , jest ich jak na lekarstwo. Po kilka sztuk amunicji i lekarstw na nie duży skrawek mapy. Nowością w grze jest używany przez głównego bohatera komunikator dzięki któremu może komunikować się z swoją przyjaciółką która przebywa w świecie rzeczywistym. Często właśnie ona ( nazywa się Julia Kidman) ratuje nas różnymi podpowiedziami i wskazówkami jak mamy przeżyć w tym koszmarze.
Podsumowując, gra posiada bardzo dobrą ocenę już po obejrzeniu kilku zwiastunów, grafika jest bardzo dobra jak na horror ( w końcu musimy wczuć się w klimat gry:) ) A jeżeli chodzi o moją opinię, gra według mnie jest świetna i zasługuje na uwagę. Nie musimy długo czekać na grę ponieważ premiera jest już za nie długo:) Pozdrawiam
The Evil Within 2 - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor