Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 702 0
27.03.2022

Recenzja gry "Shakes & Fidget"

Witam, dzisiaj chciałbym wam zaprezentować moją recenzję o grze "Shakes & Fidget". Jest to gra z ciekawymi rysunkami i jej grafiki często wywołują podziw jak i uśmiech na twarzy. Jest to gra humorystyczna ale z super mechanikami i da się w nią wciągnąć.

Jest karczma, w której wykonuje się zadania w zamian za złoto oraz doświadczenie. Złoto to można wydać w zbrojowni jak i gabinecie magii. Wiele popularnych osób gra w tą grę i ją poleca. Arena to miejsce w którym walczy się z wybranym jednym z trzech

innym graczem. Za wygraną dostaje się cześć dzięki której wspina sie na sali chwały. Dostaje się też złoto jak i doświadczenie. Gdy się przegra walkę tracicie złoto, doświadczenie oraz cześć w sali chwały. W zbrojowni kupuje się wyposażenie takie jak: pas, napierśnik, broń ( + tarcza w przypadku wojownika), rękawice, buty oraz hełm. W gabinecie magii kupuje się: eliksiry, amulety, pierścienie oraz naszyjniki. W stajni wypożycza się wierzchowce.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jest funkcja wiedźmy, kowala, koła fortuny, lochów, areny, twierdzy, gildii, poczty, sali chwały, stajni, pupili, warty i wiele wiele więcej. Druga walutą są grzybki, można je zdobyć poprzez misje (za 1 misję poszczególnego dnia jest gwarantowany 1 grzyb) oraz poprzez kupowanie u Tajemniczego Handlarza. Nie, nie jest to gra Pay2Win, po prostu grzybki ułatwiają i przyśpieszają rozgrywkę, a ten kto chce może wydać na to pieniądze. Jest wiele gildii w całym świecie shakes & fidget ale najbardziej interesują nas jej atuty. W gildii występuje czat, który umożliwia komunikacje z innymi członkami gildii, istnieje trener, skarbiec oraz gigantyczna grzybowa katapulta. Trener, gdy się w niego zainwestuje za każdą wyprawę zwiększa nam doświadczenie i zdobywamy go więcej. Skarbiec dodaje nam dodatkowe złoto gdy ukończymy zadanie po zainwestowaniu w niego, a gigantyczna katapulta po załadowaniu pomaga w odpieraniu ataków przeciwnych gildii. Istnieje portal do piekieł, istnieją wyprawy oraz wojny gildii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W tej grze występują również wydarzenia które pojawiają się w każdy piątek a kończą się w poniedziałek. Jest zawarte wiele klas takie jak: Druid, Łowca demonów, Berserker, Wojownik, Zwiadowca, Mag, Paladyn oraz Zabójca. Każda klasa ma swój przywilej i unikalne atuty a statystyki trzeba rozdzielać w zależności od wybranej klasy. Wygląd postaci też się liczy, wszystkie zwą się tak: Człowiek, Elf, Krasnolud, Gnom, Ork, Mroczny Elf, Goblin, Demon. Moje przeżycia z tą grą są piękne i każdemu polecam w nią zagrać. Twierdza jest odblokowana od 25 poziomu i składa się z: Twierdzy, Chaty drwala, kamieniołomu, koszar, gildii łuczników, kuźni, fortyfikacji, wieży magów, kopalni klejnotów, skarbca oraz akademii. Lochy to funkcja która pomaga nam zdobyć przedmioty oraz doświadczenie. Jest ich 22 (licząc wieżę) a w strefie mroku kolejne 22 tylko że się od siebie różnią. Całą grę polecam oraz gdy już zagracie, POLECAM grać codziennie.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez huraganszef

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem to gra dla każdego.

Recenzja Koniczek
2

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Minecraft Bossy w grze i jak sobie z nimi radzić?

Poradnik JoinUsPL
6

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
7

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
10

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
Chat