Jak to działa

Shakes & Fidget

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Shakes & Fidget

Wyobraź sobie zupełnie darmową grę fantasy RPG działającą z poziomu przeglądarki i w dodatku osadzoną w nieco komiksowym klimacie, łączącym średniowieczną fantastykę z dużą nutą humoru, a potem po prostu odpal Shakes & Fidget!

Głównym celem gry jest rozwijanie postaci, wysyłanie jej na niebezpieczne misje, ale również do karczmy, żeby potem mogła zaspokoić swoje pragnienie. Jeśli tylko najdzie Cię ochota na rywalizację w doborowym gronie, zmierzysz się na arenie z pozostałymi graczami.

Wybierz jedną z dwóch dostępnych frakcji. Każda z nich posiada po cztery rasy i właśnie do jednego konkretnego gatunku należeć będzie Twoja postać. Klasa bohatera też jest kluczowa dla dalszej rozgrywki w tej przeglądarkowej grze RPG, a tutaj do wyboru masz trzy typowe dla tego gatunku specjalizacje: maga, wojownika i łucznika. Każda z tych profesji różni się głównymi statystykami, które będziesz stopniowo rozwijać podczas swoich przygód w Shakes & Fidget.

Waluta panująca w tym fantasy RPG to po prostu gotówka potrzebna dla dozbrajania bohatera, a tę możesz zdobyć wykonując różne zadania, które czekają na Ciebie w świecie Shakes & Fidget. Misje znajdziesz w karczmie poprzez rozmowy z gośćmi, którzy raczą się tamtejszymi trunkami. Nie wszystkie misje będą jednak tak samo dochodowe i opłacalne, dlatego uważnie dobieraj zadania, żeby nie zostać przytłoczonym przez mniej istotne misje.

Rozwiązuj problemy postaci, które spotkasz na swojej drodze, zbieraj doświadczenie i ulepszaj swój ekwipunek, który wykorzystasz w późniejszych potyczkach na arenach. Zostań prawdziwym bohaterem w Shakes & Fidget!

pełny opis gry
Screeny
Shakes & Fidget screenshot1 Shakes & Fidget screenshot2 Shakes & Fidget screenshot3 Shakes & Fidget screenshot4 Shakes & Fidget screenshot5 Shakes & Fidget screenshot6 Shakes & Fidget screenshot7 Shakes & Fidget screenshot8 Shakes & Fidget screenshot9 Shakes & Fidget screenshot10
Video

Shakes & Fidget wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat