Jak to działa
Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget
4.7 (ocen: 281)
Graj Wymień walutę
Opis

Wyobraź sobie zupełnie darmową grę fantasy RPG działającą z poziomu przeglądarki i w dodatku osadzoną w nieco komiksowym klimacie, łączącym średniowieczną fantastykę z dużą nutą humoru, a potem po prostu odpal Shakes & Fidget!

Głównym celem gry jest rozwijanie postaci, wysyłanie jej na niebezpieczne misje, ale również do karczmy, żeby potem mogła zaspokoić swoje pragnienie. Jeśli tylko najdzie Cię ochota na rywalizację w doborowym gronie, zmierzysz się na arenie z pozostałymi graczami.

Wybierz jedną z dwóch dostępnych frakcji. Każda z nich posiada po cztery rasy i właśnie do jednego konkretnego gatunku należeć będzie Twoja postać. Klasa bohatera też jest kluczowa dla dalszej rozgrywki w tej przeglądarkowej grze RPG, a tutaj do wyboru masz trzy typowe dla tego gatunku specjalizacje: maga, wojownika i łucznika. Każda z tych profesji różni się głównymi statystykami, które będziesz stopniowo rozwijać podczas swoich przygód w Shakes & Fidget.

Waluta panująca w tym fantasy RPG to po prostu gotówka potrzebna dla dozbrajania bohatera, a tę możesz zdobyć wykonując różne zadania, które czekają na Ciebie w świecie Shakes & Fidget. Misje znajdziesz w karczmie poprzez rozmowy z gośćmi, którzy raczą się tamtejszymi trunkami. Nie wszystkie misje będą jednak tak samo dochodowe i opłacalne, dlatego uważnie dobieraj zadania, żeby nie zostać przytłoczonym przez mniej istotne misje.

Rozwiązuj problemy postaci, które spotkasz na swojej drodze, zbieraj doświadczenie i ulepszaj swój ekwipunek, który wykorzystasz w późniejszych potyczkach na arenach. Zostań prawdziwym bohaterem w Shakes & Fidget!

pełny opis gry
Screeny
Shakes & Fidget screenshot1 Shakes & Fidget screenshot2 Shakes & Fidget screenshot3 Shakes & Fidget screenshot4 Shakes & Fidget screenshot5 Shakes & Fidget screenshot6 Shakes & Fidget screenshot7 Shakes & Fidget screenshot8 Shakes & Fidget screenshot9 Shakes & Fidget screenshot10
Video
Podobne gry